16/12
Dekorativní kosmetika Bourjois – Pro krásu dam

Dekorativní kosmetika Bourjois – Pro krásu dam

16. prosince 2009 v 00.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Historie kosmetiky Bourjois sahá až do roku 1863, kdy byla založena firma Bourjois, a to především se zaměřením na divadelní líčidla. Netrvalo dlouho a dekorativní kosmetika pronikla i mezi dámy, které ji využívali pro denní líčení. Díky ní každá žena tak mohla vyjádřit a zároveň podtrhnout svou osobnost. Bourjois ovšem i přes své dosavadní úspěchy nezaostalo a svou produkci zanedlouho vyrábělo ve velkovýrobě a otevírá se tak éra masové spotřeby. Hlavním cílem firmy bylo a stále je nabídnout spotřebiteli produkt, jenž je co nejlépe vyvážen jak svojí cenou, tak kvalitou. Od roku 1982 se výrobky firmy Bourjois prodávají také v Česku a její nabídka dekorativní kosmetiky se řadí mezi tu nejrozsáhlejší a nejbarevnější na českém trhu.

Výrobky kosmetiky Bourjois určené ženám


Ať už bojujete proti stárnutí Vaší pleti, či chcete zamaskovat případné nedostatky po probdělé noci Bourjois Make-up s efektem deseti hodin spánku je právě pro Vás tím pravým. Jeho unikátní složení, které obsahuje především koncentrované vitamíny (E, F, B5) a minerály pomůže Vaší tváři získat svěží a jasný odstín.

V opačném případě, kdy se již s přibývajícím věkem nějaké ty vrásky objeví, je nápomocným posilující make-up proti stárnutí Fond De Teint Repulpant, který redukuje známky stárnutí. Jeho složky kolagenové mikrosféry vyhladí jemné vrásky a pleť tak bude hedvábně jemná. Novinkou je ochranný faktor 15, jenž je také obsažen v make-upu a Vaše pleť tak bude zároveň chráněna proti škodlivému slunečnímu záření.

Kouřové stíny jsou módním hitem poslední doby, a tak mnoha žen touží po jejich zvýraznění očí právě tímto způsobem. Je zbytečné si ale kupovat tři rozlišné stíny různých odstínů, když Bourjois nabízí 3v1. Oční stíny Trio Smoke Eyes Vám ulehčí práci a Vy tak můžete vykouzlit své vlastní umělecké dílo, které zanechá Váš pohled nezapomenutelným.

Jelikož Vánoce už jsou za dveřmi, většina kolem, včetně nás samotných, uvažuje, jaký dárek by byl tím pravým pro naše blízké. Dárková sadadekorativní kosmetikou Bourjois potěší nejednu ženu. Dárkové balení obsahuje deodorant antiperspirant ve spreji s čtyřiadvace­tihodinovým účinkem, kuličkový antiperspirant s čtyřiadvace­tihodinovým účinkem, sprchový gel s extraktem z lotosu, houbičku na mytí těla, tužka na oči, řasenku a krémový lesk na rty odstín orange genereux one shot.


Make-up efekt 10-hodin spánku, 30ml, 361 Kč


Make-up Fond De Teint, 30ml, 402 Kč


Dekorativní sada, 719 Kč


Saténová rtěnka Lovely Rouge, 3g, 280 Kč

zdroj: http://www.krasa.cz/, http://www.kissandmakeup.tv

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.