4/9
4 novinky pro konec léta

4 novinky pro konec léta

4. září 2017 v 13.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetických novinek a také make upu není nikdy dost, obzvláště ne v případě, kdy milujete líčení a potrpíte si na aktuální trendy v oblasti beauty tipů. Každá žena by měla mít doma své oblíbené produkty, které dokonale sedí její pleti. Vedle toho pak můžete vlastnit různé druhy rtěnek, lesků na rty, tvářenek nebo očních stínů. Podívejte se na techto 5 stylových novinek, které vás dokonale okouzlí.

Jak rozjasnit pleť, která působí bez života a matně? Skvělou volbou je beze sporu rozjasňovač pleti, nicméně ne všechny jsou kvalitní a vhodné. Vyzkoušejte například tuto stylovou novinku značky Pink sugar, která rozzáří jakýkoliv tip pleti, a to naprosto přirozeně. Cena produktu je na e-shopu barneys.com příjených 660 korun.

Autor: barneys.comAutor: barneys.com

Výrazné rty jsou zárukou rozzářeného make upu a pokud si připadáte od rána tak nějak nevýrazně a nekomfortně, vždy můžete sáhnout po krásném lesku na rty, co vyživí pokožku a dodá ji svěží barvu na celý den. A kde takový lesk na rty najít? Vsaďte na novinku značky Burberry, která přichází s řadou exkluzivních lesků na rty pro všechny tipy pleti. Pořídit je můžete například na e-shopu burberry.com již od 845 korun.

Autor: burberry.comAutor: burberry.com

Pokud nemáte od přírody příliš výrazné oči a snažíte si je neustále zvětšovat, apk by vám v kosmetické výbavě rozhodně neměly chybět černé linky na oči. Tou nejlepší variantou je černý transparentní fix, díky kterému snadno a rychle namalujete oční linku těsně podél oka a vykouzlíte si tak neodolatelný pohled. Cena této kosmetické vymoženosti je na e-shopu saksfifthavenue.com skvělých 385 korun.

Autor: saksfifthavenue.comAutor: saksfifthavenue.com

Už nikdy víc nemějte popraskané rty, neboť nepěkná pokožka vašich úst není ničím přitažlivým. Kde ale sehnat takový balzám na rty, který bude během sekundy vyživovat do hloubky a navíc vašim rtům propůjčí přirozenou a příjemnou barvu? Zaměřte se na exkluzivní kosmetickou značku Kiehls, která je v tomto ohledu jedničkou na trhu. Luxusní balzám na rty, který se stane vašim nejlepším přítelem, seženete na e-shopu neimanmarcus.com již od 399 korun.

Autor: neimanmarcus.comAutor: neimanmarcus.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.