22/3
Juvena kosmetika:Tradice & krása

Juvena kosmetika:Tradice & krása

22. března 2010 v 00.00 , Dekorativní kosmetika , Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Více než padesátiletá tradice švýcarské značky Juvena je zárukou mimořádné kvality všech jejích výrobků. Neváhejte, vyzkoušejte je již dnes!

Značka Juvena je proslulá zejména svými neustálými inovacemi a „hledáním“ drahocenných látek, tvořících složení jejích výrobků. Juvena je tedy postavena zejména na neutuchajícím vědeckému výzkumu, jenž přináší mnohé inovace, tak jako například „lehký krém“, poprvé vyvinutý zde, či ochranný filtr chránící pokožku před sluncem. Všechny výrobky Juvena jsou pak v důsledku tohoto výzkumu naprosto bezpečné, a i díky spolupráci s předními světovými dermatology, vhodné pro každý typ pleti. Výrobky Juvena též nejsou testovány na zvířatech.

Nabídka produktů Juvena

Nabídka exkluzivních produktů Juvena je velmi široká. Záleží pouze na vás, kterou z více než deseti řad výrobků upřednostníte. Juvena šetrně pečuje jak o vaši pokožku, tak i o jemnou pleť obličeje. Výrobky Juvena pak vynikají zejména svou schopností zamezit stárnutí. Pro zralou pleť ženy je tedy určeno hned několik řad výrobků, mezi nimi například řada Regenerate & Restore či Rejuvenate & Correct- Lifting.

Povzbuďte své tělo a dodejte si energii každý den s Juvena! Vyzkoušejte výrobky z řady Juvena Body, nabízející ty nejkvalitnější sprchové gely, krémy, mléka i spreje. Dopřejte své pokožce ideální vlhkost se sprchovým gelem Juvena Sensitive Shower Gel Swiss Basics a objevte vzácné švýcarské minerály.

Vyzkoušejte též pěnivý krémový peeling Juvena Vital Recreation, jenž účinně vyhlazuje strukturu pleti. Zbavte se hrubých míst navždy! Juvena Vital Recreation pokožku dokonale zjemňuje a čistí. Vaše póry budou dokonale vyčištěny, odumřelé buňky odstraněny.

Trápí vás celulitida? Zbavte se jí s kontury zpevňujícím a zjemňujícím krémem Juvena Firming Performance, jenž celulitidu během dvou měsíců zredukuje až o 39%. Juvena Firming Performance pokožku navíc výrazně zjemňuje, vypíná a vyhlazuje její strukturu.

Juvena je značka s dlouholetou tradicí nabízející ty nejkvalitnější výrobky pro každý typ a stáří ženské pleti, pořiďte si některý z jejích výrobků a budete nadšeni!


Juvena Sprchový gel Sensitive (Sensitive Shower Gel Swiss Basics), 269 kč


Juvena Kontury zpevňující a zjemňující krém (Firming Performance), 945 kč


Juvena Pěnivý krémový peeling (Vital Recreation), 621 kč

zdroj: www.krasa.cz, http://www.essentialdayspa.com, www.esteelauder.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.