30/7
Clinique: Luxusní kvalita pro dokonalou pleť!

Clinique: Luxusní kvalita pro dokonalou pleť!

30. července 2010 v 00.00 , Dekorativní kosmetika , Parfémy , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Seznamte se s Clinique a dopřejte tak své pleti opravdu to nejlepší! I vy si zasloužíte tu nejkvalitnější možnou péči. Podívejte se společně s námi na výrobky značky Clinique, zaručeně si vyberete!

Historie Clinique

Značka Clinique existuje od roku 1968, letos tedy slaví své v pořadí již 42. Narozeniny. „Krize středního věku“ však naštěstí u této značky nehrozí, naopak! Clinique je na samém vrcholku kosmetického Olympu, Clinique dobývá svět žen i mužů! Není divu, vždyť jakýkoliv výrobek Clinique je zárukou naprosté kvality a dokonalé péče. Obliba výrobků této značky je tedy nesmírná! Clinique, to je především luxus pro vaše tělo! Clinique se zabývá vývojem pleťových výrobků, vlasových výrobků, dekorativní kosmetiky a parfémů. My si dnes představíme zejména výrobky určené pro pleť.

Výrobky Clinique

Pro Clinique byl vždy důležitý zejména výzkum a následné posudky dermatologů na výrobky. Díky tomuto faktu může Clinique dokonale uspokojovat potřeby individuálních typů pleti. Výrobky pečující o pleť jsou navíc rozděleny do 3 kroků- čištění, exfoliace a hydratace. Při jejich dodržení budu vaše pleť zaručeně krásná a zářivá! Ale představme si nyní některé z výrobků Clinique. Prvním dnes představeným výrobkem je Clinique je hydratační krém pro zpomalení stárnutí Clinique Age Decelerating Moisturizer Anti- Rides- Hydratant, díky kterému zaručeně omládnete! Získejte zpět ztracenou sílu vaší pokožky, vyzkoušejte Clinique Age Decelerating Moisturizer Anti- Rides- Hydratant a zaručeně nebudete litovat! Dalším představeným výrobkem je poté noční hydratační krém pro suchou pleť Clinique Rescue Antioxidant Night Moisturizer, který stejně jako Clinique Age Decelerating Moisturizer Anti- Rides- Hydratant pomáhá zpomalovat stárnutí. Clinique Rescue Antioxidant Night Moisturizer úspěšně bojuje zejména s volnými radikály, čímž přispívá ke zvýšení pevnosti a pružnosti pokožky. Vaše pleť si zaslouží pouze tu nejlepší péči- péči Clinique! Neváhejte a vyzkoušejte výrobky Clinique již dnes!


CLINIQUE Hydratační krém pro zpomalení stárnutí Youth Surge SPF 15 ´3,4´ (Age Decelerating Moisturizer Anti-Rides Hydratant), 1599 kč


CLINIQUE Noční hydratační krém pro suchou a velmi suchou pleť Super Rescue (Antioxidant Night Moisturizer), 1249 kč


CLINIQUE Zklidňující krémový odličovač make-upu (Comforting Cream Cleanser, 599 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.ywaste.net

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.