15/7
Sluneční ochrana - jaké produkty vás nezklamou?

Sluneční ochrana - jaké produkty vás nezklamou?

15. července 2016 v 17.00 , Ochrana proti slunci

Sponzorované odkazy

Léto je pro většinu lidí tím nejkrásnějším obdobím v roce a přináší mnoho radostí. Vysoké teploty, blankytně modrá obloha, stále svítící a žhnoucí sluníčko. To vše je velmi krásné a přináší úsměvy, radosti a životní optimismus, který v zimním období často chybí. Ovšem spolu s létem přichází i řada strastí, které by vám mohly způsobit řadu nepříjemností. Samozřejmě letní sluníčko opálí pokožku, nicméně stejně tak ji může nepříjemně popálit a vy tak dovolenou proležíte pod slunečníkem s bolestmi a ještě si koledujete o rakovinu kůže. Neměli byste se proto venku objevovat bez kvalitní sluneční ochrany. Jaké produkty si pořídit, abyste se na ně mohli dennodenně opravdu spolehnout?

Jedničkou na trhu v případě kosmetiky je rozhodně značka Clinique. Tato klinicky testovaná dermo kosmetika pocházející z Francie je na České trhu již také velmi proslavené a mnoho žen i mužů na její kvality nedá dopustit. Kromě faktu, že je klinicky testována, čili vám nebude způsobovat žádné alergie ani pupínky, sluneční kosmetika vás dokonale ochrání před veškerými nepříznivými vlivy a nehrozí tak popálená ramena nebo olupující se obličej. Podívejte se na e-shopu NORDSTROM.COM a nakupujte dermo kosmetiku Clinique levněji.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Dalšími skvělými produkty se pyšní společnost Clarins, kterou můžete zakoupit také v našich předních parfumeriích Sephora, Douglas nebo Marrionaud. Clarins se specializuje nejenom na dermo kosmetiku od krémů proti vráskám až po séra pod oční okolí, ale rovněž vám nabízí řadu kvalitní dekorativní kosmetiky jako jsou skvělé make upy, řasenky nebo balzámy na rty. Obstarejte si řadu prvotřídní sluneční péče od Clarins a můžete se vypravit třeba do Afriky a sluníčko vás nemůže nijak ohrozit. Nejlevnější kosmetiku Clarins najdete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Pakliže chcete opravdovou kvalitu, která nemá obdoby a specializuje se především na sluneční ochranu, pak je jasnou volbou značka Sisley. Tato kosmetika testuje nejenom veškeré produkty a jejich složení, ale také se zaměřuje na jednotlivé fototypy. Pokud tedy patříte k těm, co by se na sluníčku neměli téměř vyskytovat a vaši jemné a extrémně citlivé kůži ublíží i sebemenší sluneční paprsek, kosmetika Sisley vám dodá takovou ochranu, že i vy si budete moci nerušeně užít pravou letní dovolenou. Podívejte se na e-shop BARNEYS.COM a nakupujte komsetiku Sisley za dobré ceny.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Další skvělou a cenově dostupnou volbou je kosmetika Avene. Tato francouzská značka je obdobné kvality jako například La Roche Posay nebo již zmiňovaný Clinique a tudíž nabízí klinicky ověřené produkty ideálně i pro velmi citlivou a často intolerantní pokožku. Kosmetické produkty, včetně sluneční péče, najdete nejenom na e-shopu GILT.COM, ale také ve většině lékáren a nyní navíc s letními slevami.

Autor: GILT.COMAutor: GILT.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.