19/1
5 lednových novinek pro vaši kosmetickou výbavu

5 lednových novinek pro vaši kosmetickou výbavu

19. ledna 2017 v 21.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Většina žen velmi dobře ví, že kosmetických vymožeností není nikdy dost. Možná máte své oblíbené krémy na obličej a tělo, tonizační vody a sérum na vrásky nebo na pupínky, nicméně rtěnky, oční stíny nebo třeba laky na nehty nikdy neomrzí a čím více jich budete vlastnit, tím více možností pro líčení budete mít. Podívejte se na stylové lednové novinky ze světa kosmetiky a rozšiřte svoji zásobičku o další atraktivní kousky.

Jistě každá žena potvrdí, že make up pleti sluší a díky němu může být naprosto každá dáma krásná a o poznání půvabnější. Nicméně ani s líčením nesmíte nic přehánět a pakliže si make up spletete s paletou barev patřící na plátno, pak vám líčidla mohou naopak velmi uškodit. Pro přirozený a přesto dlouhotrvající a pěstěný make up si obstarejte tuto paletku přírodních očních stínu v perleťovém provedení značky Givenchy. Stíny seženete v mnoha vyhlášených parfumeriích, ale také na e-shopu BARNEYS.COM za 1 599 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Ve vaší zkrášlovací výbavičce samozřejmě nesmí chybět ani parfém. Zda jich budete mít více anebo vsadíte na jeden, kterému budete věrné po několik let, je čistě na vás. Pokud však hledáte exkluzivní novinku, která bude podtrhovat vaši ženskost a sílu, pak je tu skvělá vůně značky Dior. Poison je opravdovým trhákem mezi parfémy a jestli některý kousek vydrží opravdu po celý den, pak je to právě on. Cena parfému je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 2 550 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Každá žena bez pochyby touží po bezproblémové pleti. Ovšem ne všichni mají to štěstí mít pokožku bez jediného pupínku nebo vrásky. Jak tedy zajistit, aby vaše pleť na první pohled vypadala fantasticky? odpovědí je kvalitní make up, pudr a také korektor. Ten zakryje veškeré nedokonalosti a vy budete rázem vypadat o několik let mladší. Cena prvotřídního korektoru značky Bobbi Brown je na e-shopu BARNEYS.COM 715 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Podkladový make up vám vyhladí pokožku, dodá čistotu, ale samotné pěstění nestačí, Aby vaše pleť měla jiskru a jas, je třeba ji poprášit zdravíčkem neboli kvalitní tvářenkou. Těch je na trhu neuvěřitelné množství, od pudrových, přes krémové v tubě až po perleťové. V zimě je pokožka velmi unavená a bez života, proto se nebojte sáhnout po něčem výraznějším jako je právě transparentní tvářenka v popelavých odstínech se třpytkami. Cena tohoto skvostu je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 1 150 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.