6/8
Kosmetika Talika: Výjimečná kvalita

Kosmetika Talika: Výjimečná kvalita

6. srpna 2011 v 10.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

I tu nejnáročnější ženu dozajista uspokojí kosmetické výrobky značky Talika, neváhejte, vyzkoušejte je již dnes!

Počátky značky Talika sahají do slavné pařížské nemocnice Hôpitaux de Paris roku 1948, kdy byla mladou lékařkou Danielle Roches vyvinuta antibakteriální mast pro léčbu popálených pacientů. Tato mast, určená původně pro obličejové partie, zafungovala takřka zázračně, těžce popáleným pacientům znovu narostly řasy! Takto se tedy zrodil první výrobek značky Talika – Lipocils, jenž se okamžitě po svém uvedení na trh stal žádaným bestsellerem.

V současné době se může značka Talika pyšnit celosvětovým úspěchem, a to i přesto, že od uvedení Lipocils uběhla dlouhá doba. Značce Talika zůstávají doposud věrné miliony zákaznic po celém světě. Talika je totiž postavena především na tradici ve spojení s přírodou.

Talika, to není jenom Lipocils

Všechny výrobky Talika jsou zcela výjimečné a mimořádně účinné, o čemž svědčí i klinické testy provedené týmem dermatologů z nemocnice Pitié-Salpetriere v Paříži. Výrobky Talika jsou opravdovým zázrakem na poli kosmetiky. Pokud tedy toužíte po opravdu kvalitní péči o vaše oči, nehty a ruce, vyzkoušejte Taliku!

Je vaše pokožka unavená, mdlá a bez života? Hydratujte, vzpružte ji s Talika Vital Oils Anti Wrinkles, intenzivní péčí pro dehydratovanou pleť. Zbavte svou pleť stresu a obnovte její rovnováhu, pořiďte si Talika Vital Oils Anti Wrinkles, ideální pro noční péči! Kvalitní péči vám poskytne i noční oční krém Talika Eye Dream, jež pleť kolem očí výrazně hydratuje a regeneruje. Velkou výhodou tohoto krému je pak i fakt, že výrazně vyhlazuje konturu očí. Váš pohled bude zářivější!

Talika nabízí i kvalitní odličovadla, zejména citlivá pokožka kolem očí, totiž potřebuje šetrné, nedráždivé výrobky. Vyzkoušejte například odličovač na oči Talika Lash Conditioning Cleanser bez obsahu oleje, jež spolehlivě odstraní i voděodolnou řasenku. Talika Lash Conditioning Cleanser je k očím jemný, navíc pomáhá posilovat oslabené řasy.

Toužíte po kvalitě? V tom případě zvolte libovolný výrobek Talika a zaručeně budete spokojeni.


Talika Intenzivní péče pro dehydrovanou pleť (Vital Oils Anti Wrinkles), 799 kč


Talika Noční oční krém (Eye Dream), 1230 kč


Talika Odličovač na oči (Lash Conditioning Cleanser), 565 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.talika.com, www.eyelashgrowthnow.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.