2/3
5x oční stíny na jaro

5x oční stíny na jaro

2. března 2017 v 18.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Jaro se nezadržitelně blíží a spolu s ním také mnoho změn a nových trendů. Milujete líčení,nedovedete si představit vyrazit do města bez podkladového make upu a řasenky a také zastáváte názor, že by se ženy líčit měly a tím tak podtrhovat svoji dokonalou krásu? Pak se podívejte na nové jarní trendy a pořiďte si oční stíny, které zvýrazní oči blondýnky, brunetky i zrzky.

Vše pro blondýnky

Blondýnky mohou být velmi jemné, až takřka nenápadné, ale stejně tak velmi výrazné a jak se říká, okaté. Ať už patříte k jakémukoliv tipu blondýnky, vsaďte letošní jaro na přirozený oční stín a jemnou růžovou tvářenku. Ideální volbou je multifunkční make up paletka od značky Bobbi Brown, kterou seženete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM za skvělých 1 655 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

CChladné odstíny vedou

Jaro je sice o teplejším počasí a o slunečných dnech, které nemají konců, nicméně co se make upu a celkového líčení týče, letos můžete vsadit na chladnější odstíny. Skvělou variantou je například chladnější fialová, vínová nebo perleťová. Paletku očních stínů pro všechny typy pleti seženete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM od značky Edward Bess Earth již od 1 155 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Co na večer?

Jarní večery jsou samozřejmě krásné, často vlahé a velmi dlouhé. Nelze se proto divit, že po nekonečné zimě máte chuť na jaře trávit mnoho času venku a také na večírcích. A jaké líčení očí na jarní večírek zvolit? Tmavá královská modrá s jemnou perletí je tím pravým řešením. Stíny koupíte na e-shopu BARNEYS.COM za 1 125 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Jak na olivovou pleť?

Majitelky olivové pleti jsou zpravidla brunetky nebo dokonce černovlásky. Takové ženy jsou krásné, ale nemohou si zvolit ledajaké líčení. Ideálně by si však měly vybrat takové odstíny, které s pokožkou příjemně ladí a jsou přírodní. Podívejte se na oční stíny značky Gucci, která vám jistě padne do oka. Stíny seženete na e-shopu GUCCI.COM již za skvělých 890 korun.

Autor: GUCCI.COM

Autor: GUCCI.COM

Stíny pro všechny typy pleti

I letošní rok bude v kurzu přirozenost a neviditelný make up. Pakliže se chcete líčit spíše nenápadně a nechat vyniknout přirozenou krásu, pak si pořiďte tuto univerzální paletku kvalitních očních stínů značky Elizabeth Arden, kterou seženete na e-shopu BELK.COM za skvělou cenu 555 korun.

Autor: BELK.COM

Autor: BELK.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.