30/9
Kosmetika Lavera, to je čistě přírodní BIO kosmetika

Kosmetika Lavera, to je čistě přírodní BIO kosmetika

30. září 2010 v 15.23 , Dekorativní kosmetika , Kosmetika pro děti , Kosmetika pro muže , Péče o zuby , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

V poslední době se čím dál tím více zákazníků začíná zajímat nejen o estetické účinky kosmetických produktů, ale také o jejich vlivu na zdraví člověka a o pozadí jejich výroby. Mezi nejvýznamnější a nejznámější výrobce stoprocentně přírodní kosmetiky patří v současnosti německá společnost Laverana GmbH a její značka Lavera, neboli čistě přírodní BIO kosmetika, která se značné oblibě těší i v České republice.

Firma Laverana GmbH byla založena v roce 1987 jako rodinný podnik na malém statku poblíž Hannoveru, a to s prostým, leč odvážným cílem vyrábět čistě přírodní kosmetiku. Zakladatel této společnosti, Thomas Haase, trpí od dětství nemocí zvanou neurodermitida, neboli zánětlivým onemocněním kůže, a proto i veškeré produkty kosmetiky Lavera jsou tradičně zaměřeny na citlivou pleť.

Na českém webu společnosti Laverana je uvedeno takzvaných šest záruk, které nejlépe popisují kosmetiku Lavera. Zaprvé je kosmetika Lavera vyráběna pouze z rostlinných surovin, které pocházejí z kontrolovaného ekologického zemědělství a jsou certifikovány podle přísných směrnic pro biologické pěstování. Zadruhé kosmetika Lavera neobsahuje parafín, silikon, vazelínu ani jiné ropné produkty, které jsou lidskému organismu cizí. Kosmetické přípravky Lavera neobsahují dále žádné syntetické konzervanty, emulgátory, barviva a parfémy. Výrobky ani výchozí suroviny Lavera nejsou testovány na zvířatech a k přípravě kosmetiky Lavera nejsou používány žádné suroviny získané z mrtvých zvířat. Součástí značky Lavera je transparentní výrobní postup a plné zveřejnění všech použitých surovin. A v neposlední řadě je zde dosaženo ekologii výroby a recyklovanosti všech obalů.

Sortiment přírodní kosmetiky Lavera obsahuje výrobky pro péči o obličej, vlasy, zuby, ochranu proti slunci, ale i špičkovou dekorativní kosmetiku pro citlivou pleť. To vše samozřejmě v BIO kvalitě, která zaručuje jak spolehlivé zdravotní účinky, tak šetrnost vůči životnímu prostředí. Slovo lavera znamená latinsky opravdovost. Buďte si tedy jisti, že se k vám dostává ryze přírodní kosmetika bez příkras.


Lavera, čistící gel s měsíčkem pro smíšenou pleť 75 ml, 216 Kč


Lavera, pleťové tonikum s aloe vera pro citlivou pleť 50 ml, 216 Kč


Lavera, tělové mléko s mlékem a medem 150 ml, 205 Kč


Lavera, deodorant ve spreji divoká růže body SPA 50 ml, 205 Kč


Lavera, růžová regenerační vlasová kůra pro namáhané a suché vlasy 125 ml, 224 Kč

zdroj: http://www.lavera.cz/

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.