25/1
Lavera: To nejlepší pro citlivou pleť!

Lavera: To nejlepší pro citlivou pleť!

25. ledna 2010 v 00.00 , Dekorativní kosmetika , Deodoranty a antiperspiranty , Kosmetika pro děti , Kosmetika pro muže , Ochrana proti slunci , Péče o zuby , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Hledáte vysoce kvalitní výrobky pro citlivou pleť? V tom případě je pro vás značka Lavera ideální volbou!

Lavera, zprvu rodinný podnik, nyní jedna ze čtyř nejvýznamnějších značek vyrábějících přírodní kosmetiku na světě, vznikla již v roce 1987 poblíž německého Hannoveru. Zakladatelem této, nyní již veleúspěšné značky, je Thomas Haas, jenž také jako jediný vyvíjí nové receptury. Thomas Haas byl k založení značky Lavera motivován i díky jeho neurodermitidě, kterou trpí od raného dětství.

Výrobky Lavera jsou tedy tradičně zaměřeny právě na citlivou pleť. Unikátnost těchto výrobků pak spočívá zejména v jejich BIO kvalitě. Všechny rostlinné suroviny, na výrobu použité, například pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Co se týče zbylých surovin, můžete si pak být naprosto jisti absencí parafínu, silikonu, vazelíny či ropných produktů, a to stejně tak jako syntetických konzervantů, emulgátorů, parfémů a barviv. Veškerý sortiment Lavera není testován na zvířatech, naopak Lavera s každým novým výrobkem podniká na vybraných dobrovolnících sérii dermatologických testů pod odborným dohledem kožních lékařů a alergologů.

Lavera, latinsky „pravdivost a opravdovost“, i díky již zmíněným faktům, velmi šetrně pečuje jak o vaše tělo a obličej, tak také o vlasy a zuby. Dnes je na trhu dostupných hned 11 výrobkových řad této značky, včetně dekorativní kosmetiky Lavera.

Lavera? Vyzkoušejte

Vyzkoušejte například ochranné tělové mléko Lavera z řady Basis Sensitive s biojojobovým olejem a máslem karité, jež vaší pokožce poskytne opravdu intenzivní ochrannou péči a dokonalou regeneraci, oživujte svou suchou pleť každý den s tímto ochranným mlékem!

Nebo použijte tělový olej s vervainem a limetkou z řady Lavera Body Spa, dokonale povzbuzující smysly! Citrusové oleje, v Body Spa obsažené, vám vypnou a prokrví pokožku, vaše pleť bude zdravá a zářící!

Dopřejte sobě i svým dětem tu nejlepší péči, péči Lavera!


Lavera, Ochranné tělové mléko, 252 kč


Lavera, Tělový olej s vervainem a limetkou Body Spa, 179 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.lavera.cz, www.vegalicious.org, www.babinet.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.