18/9
Péče o ruce: Ruce jako vizitka!

Péče o ruce: Ruce jako vizitka!

18. září 2011 v 18.45, Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Pečlivá a pravidelná péče o ruce by měla být nedílnou součástí života žen, ale i mužů, vždyť podle rukou víme na první pohled, s „kým máme tu čest“.

Ruce jsou nechráněnou součástí našeho těla, a tak velmi často přichází do styku zejména se znečištěnými předměty či pokožkou někoho jiného, například při podání rukou. Základem péče o ruce je tedy zvláště jejich hygiena.

Rozhodně nezapomínejte na každodenní mytí pomocí kvalitních mýdel a důkladné čištění kartáčkem, které lze provádět i několikrát za den. Pokožka vašich rukou to totiž dozajista ocení, zbavíte se nejen nečistot, ale také odumřelých a vysušených buněk. Podobnou péči, navracející vaší pokožce mladiství vzhled, vám taktéž poskytnou i speciální peelingy rukou.

Důležitá je hydratace

Právě vysušování citlivé pokožky rukou je problémem, který trápí nemalé procento lidí. Hydratace a výživa pokožky je tedy také nedílnou součástí kvalitní péče o ruce. Zejména pokud je vaše práce manuální, je třeba si vybrat ty nejkvalitnější výrobky, šetrně pečující o vaše ruce během dne i noci.

Při extrémním vysušení pokožky rukou pak neváhejte využít i „noční“ bavlněné rukavice, díky kterým se krém lépe vsákne. Vysušená pleť na rukou totiž není příliš estetickým zážitkem, ani na pohled ani na omak, starejte se tedy o své ruce „s láskou“. Prvotřídní péči o ruce poskytují jedině kvalitní výrobky, vybírejte ze široké škály pečlivě!

Vyzkoušejte například peeling na ruce s olivovým olejem- Mediterranean olive oil od značky Avon, jež pokožce vašich rukou dodává zářivý jas a díky dlouhodobým hydratačním účinkům i mladiství vzhled!

Rukavice i krémy

Pokud vaše ruce potřebují mimořádnou ochranu, pak si pořiďte například Tekuté rukavice – ochranný krém na ruce Protection K Le Chaton od značky Le Chévre. Protection K Le Chaton je speciálně určený pro ruce namáhané. Tento jedinečný krém totiž vytváří na pokožce vašich rukou ochranný film, který ji dokonale chrání před dráždivými vlivy a vysušováním.

Z řady Basis sensitive Lavera pak vyzkoušejte krém na ruce Sensitive, jež se pomocí bio heřmánku šetrně stará o vaši pokožku, té poskytuje vlhkost i tolik potřebnou ochranu.

Starejte se o své ruce „s láskou“, poskytnou vám tu nejlepší vizitku! Péče o ruce je samozřejmostí dnešní doby.

Péče o ruce: Ruce jako vizitka! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon Peeling na ruce s olivovým olejem (Mediterranean olive oil), 109 kč

Péče o ruce: Ruce jako vizitka! (http://www.krasnakosmetika.cz)
La Chévre Tekuté rukavice – ochranný krém na ruce Protection K Le Chaton, 255 kč

Péče o ruce: Ruce jako vizitka! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Lavera Krém na ruce Sensitive, 167 kč

zdroje: www.krasa.cz, www.media.webseller.cz, www.gelove-nehty.muj-styl.cz, www.moda.czhttp://www.freedigitalphotos.net/…w_photog.php?…

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.