22/6
Péče o nehty: Pro zářivé a zdravé nehty

Péče o nehty: Pro zářivé a zdravé nehty

22. června 2011 v 09.30, Nehtová modeláž a manikúra

Sponzorované odkazy

Nejen naše ruce, ale také nehty o nás vypovídají mnohé, pečujte o ně se vší starostlivostí. Péče o nehty je v dnešní době samozřejmostí!

Základem péče o ruce i nehty je především častá a důkladná hygiena. Špína za nehty totiž není pouze neestetickou, ale mnohdy i „odpuzující“ záležitostí. Nezapomínejte tedy na čištění nehtů pomocí speciálních kartáčků, a to zvláště tedy, pokud jsou vaše nehty delší.

Každý z nás si již jistě vyzkoušel také domácí manikúru spočívající nejen ve zkrácení nehtů na požadovanou délku, ale také v odstranění přebytečné kůžičky kolem nehtů a její dodatečné hydrataci pomocí nejrůznějších výživných olejíčků. Právě manikúrní nůžky jsou oblíbeným „nástrojem“ většiny českých domácností, nicméně pokud toužíte po nehtech pěstěných, raději se jim vyhněte a pořiďte si kvalitní papírový či skleněný pilník.

Jak na nehty</h2Samotné pilování nehtů se pak řídí hned několika pravidly pro optimální výsledek. Nehty pilujte opatrně; abyste zamezila třepení nehtů, pilujte pouze jedním směrem, a to od kraje do středu tak dlouho, dokud nedosáhnete požadované oválného či obdélníkového tva­ru.Pokud si na domácí péči o nehty netroufáte, rozhodně se nezdráhejte navštívit manikérku, která vám nehty nejen perfektně vyčistí, vypiluje či nalakuje, ale také vám poradí při nejrůznějších obtížích jako lámání, vysoušení či třepení nehtů. Specializované salóny či manikérky též provedou i bezchybnou francouzskou manikúru. Pokud jste však dostatečně zruční, lze si francouzskou manikúru vyzkoušet i v teple domova.Vyzkoušejte například Mavala Francouzskou manikúru French Manicure Silvers jemným perleťovým odstínem, obohacenou Minute Quick, díky kterému lak v okamžiku zaschne a navíc získá mimořádný lesk. Zkuste také francouzskou manikúru značky Bourjois obsahující speciální bílý lak na konečky nehtů, lak na nehty a ultra lesklý lak na závěrečnou fixaci. Starejte se o své nehty s láskou a trpělivostí, vyplatí se to!Péče o nehty: Pro zářivé a zdravé nehty (http://www.krasnakosmetika.cz)
Mavala Francouzská manikúra (French Manicure Silver), 499 kčPéče o nehty: Pro zářivé a zdravé nehty (http://www.krasnakosmetika.cz)
Bourjois Francouzská manikúra, 357 kčzdroj: www.krasa.cz, www.femina.cz, www.asistentka.cz, http://www.freedigitalphotos.net/…w_photog.php?…

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.