13/8
Pestrobarevné laky na nehty: Objevte kouzlo barev!

Pestrobarevné laky na nehty: Objevte kouzlo barev!

13. srpna 2010 v 00.00 , Nehtová modeláž a manikúra

Sponzorované odkazy

Dopřejte svým nehtům tu nejlepší péči. Pořiďte si i vy vysoce módní pestrobarevné laky na nehty! Nechte se vést trendy dneška a experimentujte s barvami.

Pouze přirozeně vypadající nehty jsou dnes již hudbou minulosti. V současné době není třeba bát se změn, můžete experimentovat bez obav! Vždyť co doplní váš vytříbený styl lépe nežli perfektně upravené nehty? Slaďte jejich barvu s oblečením! Nebojte se výstředností. Kroků vedle se nemusíte bát, podtrhněte svou přirozenost.

Krásné odstíny pro zářivé nehty!

U žen tradičně velmi oblíbenými jsou červené laky na nehty. Jakýkoliv odstín červené totiž vypadá za každých okolností velmi žensky a sexy. Červené nehty tedy své majitelce dozajista dodávají na sex appealu. Pokud se však na červenou barvu necítíte, nezoufejte! Letos můžete své nehty zahalit i do střídmějších barev a odstínů- růžovou počínaje a hráškovou konče. Své o tom ví i množství celebrit v čele se zpěvačkou Beyoncé, která své nehty halí například do svůdné tyrkysové barvy. Následujte ji! Pořiďte si i vy pestrobarevné laky na nehty- nebudete litovat. Díky nim bude krása vašich nehtů na dosah. Seznamte se s úžasností! Vyzkoušejte stylové pestrobarevné laky na nehty od značky Avon, Bourjois či Dermacol. Ostatně dnes si tyto výrobky podrobněji představíme.

Toužíte po extravaganci? V tom případě si nezapomeňte pořídit laky na nehty Avon Nailwear Pro Nail Namel. Neváhejte a vyzkoušejte například zářivě žlutý lak na nehty Avon Nailwear Pro Nail Namel v odstínu Sunshine! Vaše nehty se rozsvítí a vy upoutáte kýženou pozornost.

Překrásné odstíny růžové, fuchsiové či hnědé poté nabízejí laky na nehty Bourjois So Laque Ultra Shine. Díky Bourjois So Laque Ultra Shine budou vaše nehty stylové a úžasně lesklé!

Svou pozornost pak zaměřte i na laky na nehty Dermacol Mineral Power obohacené o výtažky z perel a minerálních solí. Šedé, tělové i karmínové odstíny Dermacol Mineral Power vás zaručeně nenechají chladnými!

Upoutejte i vy pozornost díky svým perfektně upraveným nehtům. Vyzkoušejte pestrobarevné laky na nehty, nebudete litovat!


AVON Lak na nehty (Nailwear Pro Nail Enamel), 92 kč


BOURJOIS Lak na nehty (So Laque Ultra Shine), 190 kč


DERMACOL Lak na nehty Mineral Power, 192 kč

Zdroj: www.krasa.cz, www.prozeny.cz, www.promourodinu.cz, www.maybelline.czwww.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.