17/7
5 beauty novinek na červenec

5 beauty novinek na červenec

17. července 2017 v 17.00 , Dekorativní kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Make up a vše ohledně líčení prochází stále inovacemi a pokud milujete být stále v kurzu a IN, pak byste se právě o tyto novinky měli aktivně zajímat. V zimních měsících se budete samozřejmě líčit zcela jinak, než v letních měsících. A jaké beauty kousky jsou v kurzu například v červenci? Máme pro vás těchto 5 tipů, co vás jednoznačně nadchnou.

V letních měsících se většina lidí vydává na typickou letní dovolenou, a to zpravidla k moři. Právě u moře si pořádně odpočinete, načerpáte novou energii, ale také se vystavujete nepříliš zdravým slunečním paprskům a především slané vodě, jež není příliš dobrá pro pleť ani vlasy. Obstarejte si tento zázračný oljíček, dík kterému vám slaná voda kadeře neponičí. Zakoupit jej můžete na e-shopu revolve.com za příjemných 445 korun.

Autor: revolve.comAutor: revolve.com

I na dovolené si jistě přejete vypadat skvěle a rozhodně ne unaveně nebo dokonce neupraveně. Nemusíte na sebe nanášet tuny make upy a oční stíny, ale jednoduchá řasenka je vždy dobrou volbou. Vsaďte na tuto exkluzivní novinku značky Marc Jacobs, která vám vyčaruje krásné řasy a navíc je voděodolná. Cena řasenky je na e-shopu net-a-porter.com 640 korun.

Autor: net-a-porter.comAutor: net-a-porter.com

A co je v letních měsících skutečně v kurzu? Jsou to beze sporu třpytky a lesk, který k létu tak nějak přirozeně patří. Odložte proto klasickou tvářenku v podzimních odstínech a pořiďte si toto multifunkční líčidlo na tváře, oči a tělo. Sehnat jej můžete na e-shopu topshop.com nebo v kamenných prodejnách již za super cenu 275 korun.

Autor: topshop.comAutor: topshop.com

Žena by měla po celý rok příjemně vonět a najít si takové parfémy, které ji dokonale sednou. Takové, co budete používat v zimě nejsou příliš vhodné pro léto a naopak. Pokud tedy ještě nemáte svoji svěží letní vůni, pak se zaměřte na značku Valentino, která přichází s touto skvostnou novinkou. Parfém můžete zakoupit na e-shopu nordstrom.com za 2 665 korun.

Autor: nordstrom.comAutor: nordstrom.com

Co by rovněž ve vaší letní výbavičce nemělo chybět, je jemná hydratační rtěnka, která rty dokonale vyživí a dodá jim přirozený vzhled, který je pro horké letní dny žádoucí. Rtěnku značky Marc Jacobs seženete na e-shopu net-a-porter.com již za 730 korun.

Autor: net-a-porter.comAutor: net-a-porter.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.