12/2
Konopná kosmetika – přírodní kosmetika z konopí

Konopná kosmetika – přírodní kosmetika z konopí

12. února 2014 v 20.45 , Kosmetika pro děti , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Veškeré výrobky z konopí jsou zaměřeny na silnou regeneraci celého těla přírodní cestou. Preparáty z konopí působí lokálně, zlepšují stav a činnost pokožky, nezatěžují organismus, neobsahují žádné syntetické parfémy nebo konzervační látky a nemusíte se bát ani o omamné nebo návykové účinky. Jedná se o čistě přírodní produkt, který je lidstvu znám už po tisíciletí.

Konopná kosmetika

Účinky cannabis jsou opravdu skvělé a blahodárné. Čistí buňky, vyživuje a energeticky zásobuje, dále napomáhá k odstraňování odumřelých buněk. Konopí má stimulační schopnosti, antibakteriální vlastnosti a nenahraditelné se pro vás stane zejména při prevenci proti kožním chorobám a v případě, že se jedná již o poškozenou pleť, dokáže podpořit přirozenou regeneraci.
Konopné masti a oleje mají protizánětlivé, antibakteriální a výživné účinky. Vhodné jsou zejména při léčbě různých kožních infekcí, lupénky, dermatitidy, akné, atopických ekzémů apod. Konopná kosmetika je vhodná jak pro citlivou, tak i dětskou pokožku a to již od kojeneckého věku.

autor: essenceautor: essence

Konopí

Tato jedinečná rostlina má léčivé vlastnosti a byla využívána již ve středověku a to nejen v léčitelství, ale i v domácnostech (výroba provazů, látky…). Konopné výrobky jsou v dnešní době naprosto bezpečné a nemusíte mít žádné obavy či strach z jejich užívání. Surovinu s tak dokonalými a hojivými vlastnostmi jsme na Zemi snad dosud nepoznali.
Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin, omega-6 a omega-3. Víte, kde se dají koupit semínka konopí? Existují tzv. seed banky které nabízí semínky toho nejkvalitnějšího druhu konopí. Kosmetika z konopí udělá radost každému, zkuste ji někomu darovat jako dárek. Konopné krémy na pleť, ruce, nohy, gely na holení, konopné šampóny a kondicionéry, pěny nebo sprchové gely, pleťové vody a mnoho dalších variant.

Vyzkoušejte to!

Říkáte, že jste doposud nevyzkoušeli konopnou kosmetiku? Na nic nečekejte, tento zázračný lék, který má neuvěřitelné množství léčebných účinků prostě musíte mít doma i vy. Konopná kosmetika pomáhá nejen u lidí trpícími akné, ekzémy a dalšími kožními problémy, ale také výborně pomáhá při bolestech kloubů, hlavy, zubů, na křečové žíly, pohmožděniny, otoky, modřiny, apod. Ženy jí ocení při redukci vrásek.
Vyzkoušejte i Vy konopné masti, krémy, oleje, gely atd. Uvidíte sami, jak moc si tuto přírodní kosmetiku zamilujete a oblíbíte.

CarnivalCarnival

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.