2/9
Mějte krásné nehty v každé situaci!

Mějte krásné nehty v každé situaci!

2. září 2013 v 14.30, Kosmetické pomůcky, Nehtová modeláž a manikúra

Ne všechny ženy si potrpí na líčidla, sezení u kadeřníka a rozhodně svým zkrášlováním zevnějšku nehodlají trávit dlouhé hodiny. Ať už je váš postoj k módě a trendům jakýkoliv, jedno by mělo platit pro každého, tudíž i pro vás. Vždy byste měly být upravené a to od hlavy až k patě. Když se ve společnosti porozhlédnete po příslušnicích něžného pohlaví, často si můžete všimnout, že ač jsou dámy na první pohled jako ze škatulky, úpravě svých rukou příliš nedaly. Pěstěné nehty a stejně tak kůže na prstech a dlaních je ovšem jakousi vizitkou, která vás reprezentuje vždy a všude!

Zkrášlování a relaxace v jednom

Každý člověk si čas od času potřebuje odpočinout a načerpat nové síly. Abyste se cítily jako znovuzrozené, nemusíte vždy podstupovat drahé masáže či navštěvovat saunu. Udělejte si jednou za 14 dní radost a vydejte se na manikúru, kde se vám odbornice postará o vaše nehty, lůžka a pokožku a vy současně dobijete baterie.

Upravené nehty jsou vizitkou ženy, autor: Lelé Breveglieri

Upravené nehty jsou vizitkou ženy, autor: Lelé Breveglieri

Co s ošklivými nehty?

Stejně tak, jako některé ženy trápí mastná pleť, jiné mají neustále zplihlé vlasy, najdou se bohužel i takové, které se potýkají s lámavými a třepícími se nehty, které nutně volají po zákroku. Zkrátka, příroda nemohla být ke všem přívětivá a tak nezbývá, než se opět obrátit na profesionální pomoc. Díky vymoženostem 21. století můžete mít nehty jako z katalogu, a to během pár hodin. Navštivte osvědčené ,,nehtařské" studio, kde vám typy, pilníky, uv gely na nehty a samozřejmě ruce zručné manikérky, vymodelují cokoliv, co si jen budete přát.

Studio v pohodlí domova

Absolutně nejúspornější variantou samozřejmě je, starat se o své ruce v pohodlí domova. Provést jednoduchou manikúru a nehty nalakovat oblíbeným lakem, není nic složitého, ale pakliže toužíte po gelových nehtech, s pilníkem si rozhodně nevystačíte. Podívejte se na adresu nehtyprofi.cz, kde si pořídíte absolutně vše, co k vašemu domácímu salonu krásy potřebujete. Výhodou je fakt, že neuvěřitelně ušetříte a navíc si stále nové varianty můžete obměňovat dle chuti a nálady. A kdo ví, možná v modeláři nehtů najdete zalíbení a rozhodnete se této zábavné činnosti věnovat na profesionální úrovni.

Pořiďte si vlastní nehtovou výbavu, autor: nehtyprofi

Pořiďte si vlastní nehtovou výbavu, autor: nehtyprofi

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.