21/4
Ruce jako z bavlnky aneb jaké krémy používat?

Ruce jako z bavlnky aneb jaké krémy používat?

21. dubna 2016 v 21.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Pokožka těla je citlivější, než by se mohlo zdát a paradoxně není zdaleka tolik citlivá kůže obličeje, jako právě ta na rukou. Ruce jsou dennodenně vystavovány mechanickému opotřebováni a soustavnému ničení. Není se proto čemu divit, že můžete trpět nejenom na mozoly, ale také na záděry, suchá ložiska a nebo nejrůznější ekzémy způsobené nedostatečnou nebo nevhodnou péčí o pokožku. Věnujte svým rukou stejnou péči, ba dokonce možná větší, než obličeji a obstarejte si ty nejkvalitnější krémy na trhu. Ruce jsou vaším okolím pod neustálým drobnohledem, proto péči nikdy nepodceňujte a investujte do kvality, která přinese kýžený efekt ještě týž den.

Rituál pro jemnou kůži

Péče o ruce by pro vás měla být jakýmsi rituálem, kterému se budete věnovat pravidelně. Pokud jsou ruce suché nebo citlivé, mějte po ruce krém neustále, ale čas od času se věnujte také kvalitnějšímu zábalu a balzámům na kůži rukou, které pokožku hydratují do hloubky a zbaví ji veškerých nečistot a škodlivin. Pokud nemáte doposud žádnou oblíbenou značku, které byste své ručky svěřili, pak vyzkoušejte mléka značky Rituals, která jsou tou správnou péčí pro všechny ženy i muže všech věkových kategorií. Toto mléko pořídíte na e-shopu THEHUT.COM za 515 korun.

Autor: THEHUT.COM

Autor: THEHUT.COM

Vosk pro suchá ložiska

Stejně jako v případě pokožky obličeje, i ruce se dělí do několika kategorií a krém, který vyhovuje vaší kamarádce, opravdu nemusí být správnou volbou zrovna pro vás. Někomu skvěle vyhovují hydratační krémy a balzámy s vodou, jiný zase ocení voskové a mastnější složení, které zbavuje suchých ložisek a je skvělý pro ekzematickou kůži. Pokud máte pokožku rukou extrémně vysušenou, vsaďte na praktický vosk značky Eos, který lze použít také jako balzám na rty. Cena vosku ve stylovém balení je na e-shopu TOPSHOP.COM 275 korun.

Autor: TOPSHOP.COM

Autor: TOPSHOP.COM

Máslo nejen v kuchyni

Máslo každý jistě zná ve spojitosti s vařením a pokrmy, nicméně existují také rostlinná másla přímo určená na pokožku těla, rukou a dokonce obličeje. Oblíbenou variantou je například bambucké máslo obsahující blahodárné složky co hydratují pokožku, regenerují, vyživují do hloubky a navíc nádherně voní. Obdobou jsou pak másla s výtažky z mořských řas a soli, z kaktusů, aloe vera nebo růžových růží, které pokožku navíc příjemně osvěží a dodají ji ztracený jas a lesk. Vyzkoušejte másla na tělo a ruce značky Lollia, které na e-shopu DERMSTORE.COM koupíte již od 600 korun za kus.

Autor: DERMSTORE.COM

Autor: DERMSTORE.COM

Vsaďte na francouzskou kvalitu

Jestli někdo kosmetice opravdu rozumí a dokáže vytvořit kosmetiku na vysoké, ba dokonce té nejvyšší úrovni, pak jsou to rozhodně Francouzi. Důkazem je například ve světě neuvěřitelně oblíbená značka L'occitane, zaměřující se především na krémy všeho druhu. Po použití krému na ruce této značky budou ruce hedvábně hebké dlouhé hodiny a nevysuší je ani voda či chemické přípravky. Cena krému je na e-shopu DERMSTORE.COM 285 korun.

Autor: DERMSTORE.COM

Autor: DERMSTORE.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.