9/12
Oční krém: Dodejte si zářivý pohled!

Oční krém: Dodejte si zářivý pohled!

9. prosince 2009 v 00.00, Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Velmi citlivá pleť kolem očí vyžaduje neustálou péči. Drobné váčky, vrásky a kruhy pod očima jsou rozhodně důvodem pořídit si kvalitní oční krém, nicméně i pokud těmito problémy netrpíte, pleť kolem očí je třeba denně hydratovat a vyživovat. Na trhu je již dnes dostupná celá řada očních krémů přesně pro vás, přičemž mezi nejkvalitnější patří například oční krémy značek Avon, L´Oréal a Vichy.

I kvůli její vysoké citlivosti a nedostatečné hydrataci je pleť kolem očí často postižena menšími nedostatky. Otoky, váčky, kruhy pod očima a drobné vrásky žádnou ženu nepotěší, nicméně fakt, že oční krém tyto nedostatky eliminuje, rozhodně ano.

Oční krém: Dodejte si zářivý pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)

Péče Avon

Svěží pohled a zářivou pleť kolem očí vám zajistí oční krémy Avon. Revitalizační oční krém s SPF 15 Liiv Botanicals, obsahující ty nejčistší rostlinné výtažky, účinně zmírňuje otoky, minimalizuje barevné nerovnosti a samozřejmě chrání před UVA a UVB zářením.

Pokud vás navíc trápí jemné či prohlubující se vrásky, neváhejte a vyzkoušejte čtyřiadvaceti­hodinový oční krém Anew Rejuvenate s SPF 25. Tento jedinečný oční krém vás zbaví nejen otoků, ale také jemných vrásek. Anew Rejuvenate s SPF 25 navíc působí celých dvacet čtyři hodin, vaší pleti se tedy dostane nepřetržité a intenzivní péče. Oční krémy Avon vynikají nejen svou kvalitou, ale stejně jako oční krémy L´Oréal i jejich příznivou cenou.

Péče L´Oréal

Oční krémy L´Oréal jsou určeny zejména k boji proti vráskám, a tak i mimořádně vhodné pro zralou pleť. Péče navracející hutnost kolem očí, jež je součástí řady Age Perfect, zabraňuje hlavně ochabování očních víček, navíc vyživuje. Po použití této péče se obrys oka stává hladší a pevnější.

Péče o oči řady Revitalift poté podporuje regeneraci kožních buněk a dodává pleti pevnost. Elastin obsažený v tomto očním krému pleť i vrásky vyhlazuje.

Péče Vichy

oční krémy značky Vichy se aktivně věnují boji s nechtěnými vráskami. Oční krém proti vráskám LiftActiv CxP dokonale vyhlazuje a vypíná nejen jemné, ale i hluboké vrásky, tento oční krém navíc tlumí otoky a kruhy pod očima, čímž dodává vašemu výrazu nový rozměr. Oční krém proti vráskám LiftActiv CxP je také mimořádně vhodný pro všechny typy pleti.

Oční krémy, poskytující citlivé pleti okolo očí tolik potřebnou hydrataci a výživu, by měly být součástí vaší každodenní péče o pleť. Pořiďte si již dnes kvalitní oční krém a dodejte si nový, zářivý pohled.

Oční krém: Dodejte si zářivý pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon, Revitalizační oční krém SPF 15 Liív Botanicals, 216 kč

Oční krém: Dodejte si zářivý pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon 24-hodinový oční krém Anew Rejuvenate SPF 25, 220 kč

Oční krém: Dodejte si zářivý pohled! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Vichy Liftactiv Vánoce 09, 1337 kč

zdroj: www.vichycz.cz, www.lorealparis.cz, www.avoncosmetics.cz, www.kaboodle.com, www.wow.iewww.gallery.clickthecity.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.