12/7
Krém po opalování: Vyzkoušejte panthenol!

Krém po opalování: Vyzkoušejte panthenol!

12. července 2010 v 00.00, Ochrana proti slunci, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Léto je obdobím, ve kterém teploty nesmlouvavě šplhají na teploměru vzhůru. A co je v takovém případě lepšího, než svlažit naše tělo ledovou koupelí někde na přehradě, u moře anebo na koupališti. Se sluněním se to sice nemá ze zdravotních důvodů příliš přehánět, ale kdo by odolal. Výsledkem je navíc krásně opálená pokožka. V tomto ohledu byste rozhodně neměli zapomínat na opalovací krémy, které vás chrání před škodlivým UV zářením. Ani ty však nejsou všemocné. Proto jsou tady krémy po opalování, které nám pomáhají se se škodlivými důsledky pobytu na slunci vyrovnat.

Krém po opalování Avon

Ač si to jistě mnozí myslí, panthenol není ani tak jméno značky kosmetických přípravků jako látka, která blahodárně působí na dehydratovanou pokožku. Opalování způsobuje vysušení pokožky. Její dostatečná hydratace musí být hlavním cílem všech krémů po opalování, avšak důležité jsou také látky hojivé, regenerující danou pokožku. V takové situaci můžeme vybírat z opravdu bohaté nabídky nejrůznějších značek a typů krémů po opalování. Výrobky po opalování se však také vyrábějí v rozlišných formách. Ať už upřednostníte gel, anebo formu pěny, v obou případech je třeba zvážit pro a proti, co se dávkování a aplikace týče. Chladivý balzám pak příjemně vzpruží naši mysl. Jak se říká, zdraví je vždy neméně o duši.

Jednou z celosvětově nejznámějších kosmetických značek je bezesporu ta společnosti Avon. Své výrobky prodává ve většině zemí světa, přičemž na českém trhu působí již od roku 1991. Krém po opalování Avon odráží vývoj této značky, který symbolizují rozličné úspěchy na poli výzkumu, prodeje i spokojenosti zákazníků. V tomto článku vám představíme tři dostupné výrobky společnosti Avon – krémy na opalování Avon -, které vám zaručeně pomohou v momentě, kdy jich budete nejvíce potřebovat. Jsou to zklidňující tělový krém po opalování Avon a krém po opalování s D-panthenolem a allantoinem.

Krém po opalování: Vyzkoušejte panthenol! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon krém po opalování s D-panthenolem a allantoinem, 150 ml, 239 Kč

Krém po opalování: Vyzkoušejte panthenol! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon zklidňující tělový krém po opalování, 200 ml, 239 Kč

zdroj: www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.