18/11
Depilační krémy: Hladká pleť během několika okamžiků! / Krémy Veet

Depilační krémy: Hladká pleť během několika okamžiků! / Krémy Veet

18. listopadu 2011 v 01.00 , Depilace a epilace

Sponzorované odkazy

Touha po dokonale hladkém těle bez chloupků je společná mnoha mužům a ženám. Depilace či epilace se stala přirozenou součástí péče o tělo. Tyto dvě rozdílné metody odstraňování chloupků mají svá plus a proti. Klasická depilace, na rozdíl od epilace, například nevydrží dlouho. Ale opravdu tomu tak musí být?

Při klasickém holení žiletkou se chloupky po několika dnech opravdu vracejí, nicméně depilačních metod je celá řada. Mezi ty nejpohodlnější a cenově snadno dostupné řadíme i depilační krémy. Depilační krémy, fungující na principu jakéhosi „změkčení“ chloupků, vám po pár minutách zajistí hladké tělo i na několik týdnů, a to bezbolestně.

Snadná depilace s krémy Veet

Mezi nejznámější patří zejména depilační krémy Veet. Veet nabízí širokou škálu depilačních krémů pro každý typ pokožky. Doba působení jednotlivých krémů se také liší, zpravidla však netrvá více než deset minut.

Depilační krém Veet se jednoduše nanese na ochlupené místo a po pěti minutách se odstraní pomocí speciální stěrky. Takto jednoduše můžete depilovat v pohodlí své koupelny. Veet navíc nabízí i depilační krém do sprchy, který ocení zejména ženy v neustálém „pressu“. Tento depilační krém Veet, jenž působí pouhé tři minuty, se při kontaktu s vodou pomalu rozpouští a po koupeli zanechává nohy dokonale hladké díky Aloe vera a vitaminu E.

Depilační krém Veet lze také použít i ve spreji, ten je mimořádně vhodný zejména pro normální pokožku. Výhodou tohoto depilačního krému je, že se aplikuje přímo, není tedy třeba dalšího roztírání. Depilační krém ve spreji obsahuje Bambucké máslo a lilii.

Depilačních krémů je celá řada

Řada Veet však není jedinou na českém trhu. Velmi dobrý je i depilační krém Opilca, který chloupky odstraňuje jemně, spolehlivě a důkladně. Depilační krém Opilca pleti dodává hebkost a navíc zpomaluje růst nových chloupků.

Dalšími depilačními krémy dostupnými u nás jsou například krémy Depilat. Depilační krémy této značky slouží nejen ženám, ale i mužům. Velmi kvalitním a šetrným depilačním krémem je krém Intimní Ladies & Men. Intimní Ladies & Men je vhodný pro všechny typy pleti a můžete jej bez obav použít i na depilaci intimních partií.

Depilační krémy patří bezesporu k nejpohodlnější depilační metodě. Neváhejte a vyzkoušejte depilační krémy již dnes! Nakonec je však třeba upozornit i na možný vznik alergických informací, před prvním použitím depilačního krému ho tedy raději vyzkoušejte na malém kousku kůže.

zdroje: www.sip.denik.cz/pro-zeny/, www.asklepion.cz, www.veet.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.