21/8
Kosmetická taštička pro každou příležitost - která bude ta vaše?

Kosmetická taštička pro každou příležitost - která bude ta vaše?

21. srpna 2017 v 18.00 , Dekorativní kosmetika , Kosmetické pomůcky

Sponzorované odkazy

Každá žena, která se ráda líčí a vlastní make up a další kosmetické vymoženosti, se jednoduše neobejde bez úložného prostoru. Stejně tak, jako si někam potřebujete uskladnit oblečení a obuv, i vaše líčení by mělo mít své místo. Buď si pořiďte praktický toaletní stolek nebo přihrádku, anebo mějte svůj make up stále po ruce, a to v praktické kosmetické taštičce. Podívejte se, jaké kosmetické taštičky jsou cool.

I v líčidlech byste měli mít svůj vlastní praktický systém, který vám dokonale pomůže se orientovat a mít vše stále po ruce. Poud si ráno chcete trochu přispat, pak hrají roli každá sekunda navíc a hledání řasenky, tužky na oči a dalších nezbytností vás zbytečně zdrží. Obstarejte si proto praktický kufřík na šminky, který je trefou do černého. V této kožené variantě a výrazné žuté barvě se navíc stane hitem ložnice nebo koupelny. Kufřík seženete na e-shopu shopbop.com.

Autor: shopbop.comAutor: shopbop.com

Mnohé z vás si líčení berou s sebou do kabelky, neboť make up nemusí vydržet celý den. Pokud máte náročné zaměstnání a večer chcete vypadat ještě k světu, pak by vám příruční kosmetická taštička rozhodně neměla chybět. Tuto skvělou v květované verzi najdete na e-shopu mango.com, a to již za super cenu 370 korun.

Autor: mango.comAutor: mango.com

Milujete značkové oblečení, doplňky a obuv a potrpíte si na kvalitní kousky i co se kosmetiky týče? Pak byste tuto svoji vášeň pro značky a luxus měli spojit a pořídit si tuto senzační kosmetickou taštičku značky Moshino, která jistě splní veškerá vaše očekávání a přání. Podídit ji můžete na e-shopu net-a-porter.com již za skvělých 3 580 korun.

Autor: net-a-porter.comAutor: net-a-porter.com

U značkových taštiček ještě zůstaneme, neboť nejedna známá značka se pyšní také výrobou právě luxusních kosmetických taštiček. Nejenom, že vaše šminky budou v přepychovém obalu, ale také si pořídíte trendy kousek, který by snadno mohl suplovat i psaníčko na večerní akci nebo na schůzku s kamarádkou. Tato univerzální taštička značky Kenzo zvládne hravě obojí a vaše může být z e-shopu ssense.com.

Autor: ssense.comAutor: ssense.com

Praktické ženy vyhledávají také praktické doplňky, které budou dokonale plnit svoji funkci a přesto budou reprezentativní. A přesně takové kosmetické taštičky najdete na e-shopu matchesfashion.com, kde se to doslova hemnží kvalitními produkty za dobré ceny.

Autor: matchesfashion.comAutor: matchesfashion.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.