23/2
Buďte krásné díky kosmetickým přípravkům s výtažky z bylin

Buďte krásné díky kosmetickým přípravkům s výtažky z bylin

23. února 2022 v 19.45 , Pleťová kosmetika

Každá žena si velmi přeje být s plynoucím časem stále bez vrásek, bez pigmentových skvrn, které se s věkem objevují, mít pleť pevnou, zářivou, být stále bez kruhů a váčků pod očima atd. Aniž byste museli na plastickou operaci, můžete si k dokonalejšímu vzhledu pomoct přípravky s výtažky z různých bylin či rostlin. Možná některé znáte, možná pro vás budou novinkou. V každém případě byste je měly na vlastní kůži vyzkoušet.

Populární kyselina hyaluronová

Ať už se díváte na televizi, čtete časopisy, nebo se zajímáte o zdraví, určitě vám neunikla populární kyselina hyaluronová. Díky ní je pleť jemnější a hydratovaná, zpomaluje proces stárnutí pleti, regeneruje a chrání před vnějšími vlivy, detoxikuje pleť a aktivuje samoreparační mechanismy, funguje jako zásobárna vlhkosti, ale také urychluje hojení ran a jizev. Při pravidelném používání kyseliny hyaluronové ve formě pleťového gelu uvidíte skvělé výsledky.

Seznamte se s Opuncií

Dalším kouzelníkem na poli přípravků s výtažky z rostlin, které byste měly vyzkoušet, je vzácná Opuncie fíková. Díky ní dochází k regeneraci pokožky, zvláčňuje ji a zabraňuje stárnutí, uklidňuje podrážděnou pleť, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, skvěle také regeneruje nehtová lůžka, redukuje tmavé kruhy a váčky pod očima, zatahuje póry, chrání pleť před volnými radikály a pozitivně působí i na regeneraci vlasových kořínků.

Nedejte dopustit na CBD

Již poměrně dlouho používáme kvalitní CBD olej, díky němuž do těla dostáváme Omega 3 a 6 kyseliny, minerály jako např. hořčík, draslík, železo a vitamíny. Použít jej můžeme při velké fyzické a psychické zátěži, vyčerpání, stresu. Podporuje imunitu a zbavuje tělo bolesti a zánětů v těle.

Pečujte o svou krásu včas. Ideální je začít už kolem 30. roku života. Pokud jste starší, nevadí, lépe začít teď, než nikdy.

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.