31/7
Bronzové mámení 5x jinak

Bronzové mámení 5x jinak

31. července 2017 v 12.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

K létu neodmyslitelně patří opálená pokožka a bronzová barva. Některé ženy ji přirozeně dosahují s příchodem prvních paprsků a některé kvůli ni používají samoopalovací preparáty a nejrůznější kosmetické vymoženosti. Ať už si bronzovou pokožku chcete pouze udržovat, vyzdvyhnout její krásu anebo ji na světlé pleti teprve vytvořit, podívejte se na těchto 5 bronzových kouzelníků, kteří vám snadno pomohou k dokonalosti.

K velmi kvalitním značkám kosmetiky a parfémů patří beze sporu Guerlain. Tato francouzská značka se specializuje na kvalitní produkty, díky nimž je líčení dlouhotrvající a dosahuje úchvatných výsledků. Novinkou značky Guerlain je například terakotový bronzový pudr na opálenou pokožku, se kterým lze snadno vystánovat kontury obličeje anebo jej použít jako klasický pudr na tělo a obličej. Cena bronzeru je na e-shopu neimanmarcus.com 1 175 korun.

Autor: neimanmarcus.comAutor: neimanmarcus.com

Chcete si bronzerem zvýraznit jenom některé části obličeje a máte pocit, že vám pudr pleť zbytečně vysušuje? Pak si obstarejte tento zázrak značky Bobbi Brown, který je naprostou jedničkou na trhu. Tato bronzová tyčinka je skvělá jak na tváře, tak místo očních stínů nebo jako hydratační bronzující rtěnka, Koupíte ji na e-shopu neimanmarcus.com za rovných 800 korun.

Autor: neimanmarcus.comAutor: neimanmarcus.com

Čemu byste se v létě rozhodně měli yvvarovat, je klasický hutný ake up. Jeho textura pokožka v letních měsících příliš nevyhovuje a make up naprosto zbytečně zanáší póry a znečišťuje pokožku. Místo toho si raději obstarejte tento bronzový krém na tělo a obličej, který pokožce dodá krásnou zlatavou barvu a navíc skvěle hydratuje. Cena krému je na e-shopu macys.com 575 korun.

Autor: macys.comAutor: macys.com

Bronzer rozhodně nemusí být vždy hnědý nebo s oranžovými odstíny, které nesluší zdaleka všem ženám. Pokud jste jemná blondýnka s takřka porcelánovou pletí, pak vám právě klasické bronzery vyhovovat nebudou. Naopak je pr vás ksvělou volbou tento růžový zázrak s bronzerem, které pokožku rozjasní a dodá ji krásnou barvu. Cena tvářenky je na e-shopu lordandtaylor.com 975 korun.

Autor: lordandtaylor.comAutor: lordandtaylor.com

Přes den rádi používáte spíše jemnější bronzer, kdežto večer na party nebo rande rádi použijete tmavší s odstínem do růžova? Pak je jako pro vás stvořena tato tvářenka s bronzerem značky By Terry. Produkt seženete na e-shopu orchardmile.com za příjemných 999 korun.

Autor: orchardmile.comAutor: orchardmile.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.