18/9
Krémy Vichy: Péče o pleť

Krémy Vichy: Péče o pleť

18. září 2011 v 18.45 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Laboratoře Vichy patří ke světové špičce v péči o pleť již po bezmála osmdesát let. Termální voda Vichy totiž v kombinaci s aktivními látkami, vyvinutými farmakologickým výzkumem, umožňuje vysoce účinnou prevenci v boji s nedokonalostmi pokožky. Díky špičkovému výzkumu si navíc můžete být u každého přípravku Vichy stoprocentně jisti jeho kvalitou, tolerancí a originalitou textury. Neváhejte a vyzkoušejte kvalitu!

Krémy Vichy jsou dostupné hned v několika řadách tak, aby co nejdokonaleji uspokojily všechny vaše požadavky a potřeby pleti. Mezi ty nejkvalitnější krémy z řad péče o pleť pak patří zejména Aqualia Thermal či Nutrologie.

Dokonalá hydratace

Krémy řady Aqualia Thermal od prvního okamžiku dokonale hydratují, i díky čemuž jsou mimořádně vhodné pleť citlivou a vysušenou. Jejich unikátní složení obohacené o minerály navíc zajistí, že vaše pleť bude zklidněná a dokonale posílená. Krémy Aqualia Thermal jsou určeny pro pleť od dvaceti do šedesáti let.

Kvalitní čtyřiadvaceti­hodinovou péči vám poskytne krém Aqualia Thermal Light. Jeho jedinečné složení obohacené termální vodu z Vichy a Hyaluronine Active vám zajistí dokonale hydratovanou a svěží pleť bez náznaků pnutí stejně tak jako Aqualia Thermal Riche.

Bojujte se suchou pletí

Krémy řady Nutrologie, jež jsou primárně určené pro ženy od třiceti pěti let, jsou stejně jako krémy Aqualia Thermal mimořádně vhodné pro pleť suchou. Jedinečnost krémů této řady spočívá zejména ve složení obohaceném o patentovaný Sfingolipid, který pleti suché dodává vlastnosti pleti normální.

Na suchou pleť používejte jedině Vichy Nutrilogie 1, krém zajišťující hloubkovou péči přesně pro vás. Nutrologie 1, obohacený o již zmiňovaný Sfingolipid zajišťuje vaší pleti nejen dvaceti čtyř hodinovou hydrataci, ale taktéž pružnost a nekonečnou vláčnost bez známek pnutí. Na velmi suchou pleť poté použijte krém Vichy Nutrologie 2, který vám poskytne stejně jako Nutrologie 1 tu nejkvalitnější možnou hydrataci.

Krémy Vichy patří bezesporu ke špičkovým výrobkům, výrazně přispívajícím ke zlepšení textury pleti. Zažijte dotek krásy, vyzkoušejte Vichy!


Vichy, Aqualia Thermal Light, 545 kč


Vichy, Nutrilogie 1, 544 kč


Vichy, Nutrilogie 2, 544 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.vichyconsult.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.