8/7
Krémy Pond’s: Kylie Minogue prozradila své tajemství!

Krémy Pond’s: Kylie Minogue prozradila své tajemství!

8. července 2010 v 00.00 , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Známá australská zpěvačka, která je známa nejen pro svou hudební kariéru, ale také pro svůj stále svěží vzhled prozradila tajemství péče o pleť. Způsobila tak téměř davové šílenství, které dokazují rostoucí obraty společnosti Pond’s, jejíž výrobky nikdy nešly lépe na odbyt. Kylie Minogue si sice libuje v životě plném luxusu, ovšem v případě kosmetiky dává na radu své maminky – tajemstvím jsou obyčejné krémy Pond’s.

Krémy Pond’s šokují totiž svou cenou. Konkrétně ten oblíbený Kylie Minogue lze pořídit již za necelých sto dvacet korun. Není proto třeba se příliš divit, když podle představitelů společnosti Pond’s stouply prodeje o sto dvacet procent jenom ve Velké Británii. Samozřejmě i české ženy se ptají, kde je možné pleťové krémy této značky pořídit? A odkud tato značka vlastně pochází a jakou má historii? To se dozvíte v tomto článku.

Krémy Pond’s jako hit Asie

V České republice byly krémy Pond’s k dostání ještě před několika lety běžně v drogériích. Dnes už je ale najdete převážně v zahraničních prodejnách, případně u specializovaných dovozců na internetu. Značka Pond’s má dlouhou historii, která se datuje do devatenáctého století. V roce 1846 extrahoval Theron Pond výtažek z rostliny zvané vilín virginský, který měl léčivé účinky a blahodárně působil na nejrůznější oděrky a jiná drobná poranění kůže. V roce 1910 byly výrobky Pond’s známy po celých Spojených státech, ovšem dnes, sto let poté, dominují výrobky Pond’s především na asijském trhu.

Asi nikoho nepřekvapí, že tato vysoce účinná, i když poměrně levná kosmetika má své zastoupení především v zemích, jako je Indonésie. Tam také vede na kosmetickém trhu, přičemž mezi uživatele patří miliony spokojených zákazníků. Chcete-li se k nim přidat, není nic jednoduššího než si objednat některý z výrobků Pond’s. Vlajkovou lodí jsou určitě zmiňované krémy Pond’s.

Zdroj: http://www.unilever.co.id/…re/ponds.asp, http://ona.idnes.cz/…o-/krasa.asp?…

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.