17/2
Krémy Garnier: Přírodní krása

Krémy Garnier: Přírodní krása

17. února 2010 v 00.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Nechte svou přirozenou krásu vyplout na povrch s krémy značky Garnier! Krása, sebevědomí a spokojenost jsou totiž nedílnou součástí její jednoduché filozofie. Toužíte po vnitřní rovnováze a kráse? Starejte se o sebe s krémy Garnier a pociťte ji již dnes!

Krémy Garnier, určené jak pro tělo, tak i citlivou pleť vašeho obličeje, jsou totiž vysoce kvalitní, zejména díky použití čistě přírodních, velmi cenných ingrediencí jako například zázvor a eukalyptus ve spojení se špičkovými technologiemi. Krémy Garnier jsou navíc mimořádně šetrné k životnímu prostředí. Dejte vaší vnitřní kráse vyniknout!

Neustálý výzkum a vývoj nových technologií Garnier, zaručuje vysokou kvalitu krémů a vychází tak vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. Všechny krémy Garnier jsou jak dermatologicky, tak oftalmologicky testované a jsou dostupné hned v několika řadách, šetrně pečujících o vaše tělo, pleť. Jejich unikátnost pak spočívá v nepřetržité inovaci, zajišťující maximální efektivnost péče.

Krémy Garnier

Vyzkoušejte krémyřad Garnier NutriSkin, Orchid Vital, Pure Active, Ultralift, řadu krémů proti celulitidě nebo řadu Essentials pro zralou pleť.

Z poslední jmenované řady Essentials si pořiďte například zejména denní krém proti vráskám Anti-Wrinkle. Unikátnost Anti- Wrinkle Day Cream spočívá zejména v jeho schopnosti chránit, a to jak před nepříznivými vlivy okolí, tak i před stárnutím pleti, díky antioxidačním látkám. Anti-Wrinkle Day Cream také pokožku dokonale zpevňuje, rozjasňuje a hydratuje po celých 24 hodin, budete se cítit svěží, mladá a zářící po celý den!

Pro komplexní péči Essentials pak vyzkoušejte i noční zpevňující krém proti vráskám Anti-Wrinkle Firming Night Cream, který během vašeho spánků zatočí s nedokonalostmi pleti. Dopřejte své pleti opravdu mladiství vzhled, Anti- Wrinkle Firming Night Cream je totiž obohacen o bambucké máslo a vitamín A, jež dokonale vyhlazuje obličejové vrásky.

S jemnými vrásky kolem očí pak zatočí oční krém proti vráskám Essentials, pořiďte si Anti-Wrinkle Eye Cream! Vaše jemná pleť kolem očí bude dokonale vyživená a hydratovaná. Dopřejte své pleti odpočinek, chraňte ji před nepříznivými vlivy okolí pomocí antioxidantů a rostlinných výtažků.

Vyzkoušejte krémy Garnier a rozzařte se!

Denní krém proti vráskám Essentials (Anti-Wrinkle Day Cream), 124 kč


Garnier Noční zpevňující krém proti vráskám Essentials (Anti-Wrinkle Firming Night Cream), 124 kč


Garnier Oční krém proti vráskám Essentials (Anti-Wrinkle Eye Cream), 124 kč

zdroje: www.krasa.cz, www.garnier.co.uk, www.tonguechic.comwww.extrakrasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.