4/10
Péče o pleť: Dejte pleti ranní dávku svěžesti!

Péče o pleť: Dejte pleti ranní dávku svěžesti!

4. října 2009 v 00.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Připravili jsme si pro vás několik článků zaměřených na péči o pleť. Nejdříve tedy pár úvodních slov a pak se zaměříme na jednotlivé výrobky. Říká se sice, že každá žena má recept na krásu, ale pro ty, které si pořád neví tak úplně rady jsme připravili několik postřehů. Je jasné, že nenajdeme univerzální řešení pro všechny typy pleti, naštěstí se výrobci snaží zajistit, aby si každá pleť přišla na své. Pro každodenní péči je dobré se vybavit vatovými tampóny, odličovacím mlékem, pleťovou vodou, nočním a denním krémem. Samozřejmě by neměl chybět ani pealing či pleťová maska.

Osvěžte se pleťovou vodou

Pro tentokrát se zaměříme na ranní péče. Zapomeňte na vysušující vodu z kohoutku a poohlédněte se po kvalitní pleťové vodě, která vás příjemně osvěží. Na trhu je mnoho možností. Můžete se nechat hýčkat značkou Chanel nebo využít přírodních extraktů Bio pleťové vody od Saloos. Další zajímavou variantou je voda značky La Chévre, která obsahuje syrovátku z kozího mléka.


Chanel Čistící pleťová voda (Lotion Douceur) 200 ml, 1 099,–


Saloos Bio Růže – květinová pleťová voda, 93,–


La Chévre Pleťová čistící voda Épiderme La Chévre 200 g. 198,–

Dodejte pleti hydrataci

Všechny již zmíněné značky vám samozřejmě poskytují i možnost výběru z mnoha denních krémů, my ale půjdeme dál a představíme si další značky, díky kterým si můžete vybrat denní krém na míru vaší těžce namáhané pleti. Vyzkoušejte například značku Clinique, který vaši pleť zpevní a zvýší produkci kolagenu. Pokud dáváte přednost nižší cenové kategorii, je dobrou volbou například Dermacol, kterému nižší cena neubírá na kvalitě a dodá vaší pleti oživení a jas. Pokud máte problémy se zarudnutím pleti, pomůže vám zklidňující krém Eucerin.


Clinique Zpevňující denní krém pro suchou až smíšenou pleť Repairwear Lift SPF15 (Firming Day Cream) 50 ml, 1 999,–


Dermacol Denní regenerační krém Multi-regeneration (Day Cream) 50 ml, 95,–


Eucerin Zklidňující denní krém pro pleť s červenými skvrnami SPF 15 50 ml, 453,–

Zde jsme vám uvedli jen několik málo produktů pro představu, vy si ale můžete vybírat z mnohem větší nabídky přímo zde.

zdroj: www.krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.