11/1
Péče o mastnou pleť: Zabraňte lesku pleti

Péče o mastnou pleť: Zabraňte lesku pleti

11. ledna 2010 v 00.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Krásná a zdravá pleť není pouze výsledkem správné životosprávy, ale také důsledné péče o ni. Zejména pleť problematická a mastná vyžaduje mimořádnou péči a pečující prostředky vysoké kvality.

Pokud vás trápí mastná, problematická pleť, je třeba věnovat mimořádnou pozornost zejména jejímu čištění. Rozšířené póry a akné se totiž velmi rychle šíří, jakmile je pleť znečištěná. Drobné nečistoty pak snadno pronikají do pórů a „zanáší“ je, výsledkem tohoto „nekalého“ procesu jsou pak menší či větší vady na kráse, a to jak v podobě tzv. černých teček, tak také v podobě pupínků.

Čištění pleti

Pro čištění mastné pleti se nejlépe hodí čistící gely, gel-krémy, nicméně je možné použít i mléko. Nesmí být však příliš mastné, mastná mléka se hodí spíše pro pleť suchou.

Velmi vhodným přípravkem pro mastnou pleť je například čistící gel-krém Dermacol pro pleť se sklony k akné Dermaclear, který je vhodný jak pro denní, tak i noční péči o pleť. Tento nemastný gel-krém nejen že výrazně přispívá k tomu, aby se již vaše póry neucpávaly, pleť se nezatěžovala, ale působí také protizánětlivě a má mimořádné regenerační a zvláčňující účinky. Pro důkladné vyčištění pleti vyzkoušejte také čistící pleťové mléko Dermaclear nebo čistící pleťovou vodu pro mastnou pleť Sparkling Clean od Estée Lauder.

Hydratujte!

mastná, problematická pleť potřebuje být hydratovaná, a to jak přes den, tak i v noci. Pro komplexní péči vyzkoušejte Dermacol hydratační gel-krém na pleť se sklony k akné Dermaclear, mající výrazné protizánětlivé a hojivé účinky či matující denní krém Mat K od La Chévre, jež při pravidelném používání upravuje mazotok a tím zjemňuje a matní pleť, navíc dokonale chrání před škodlivým zářením UVA a UVB.

Pro noční péče je pak mimořádně vhodný například noční krém na problematickou pleť Normaderm od Vichy či ošetřující krém Aknea od Cannaderm, podporující přirozenou regenerační schopnost kožních buněk.

Dopřejte mastné a problematické pleti odpovídající a kvalitní péči, investujte do její krásy!


DERMACOL, Hydratační gel-krém na pleť se sklony k akné Dermaclear, 127 kč


„DERMACOL, Čistící pleťové mléko Dermaclear, 111kč“ http://www.krasa.cz/…ree-oil.html


„LA CHÉVRE, Matující denní krém Mat K La Chévre, 329 kč“: http://www.krasa.cz/…evre--g.html

zdroj: www.krasa.cz, www.moda.cz, http://www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.