3/10
Clinique pro pleť jako ze škatulky

Clinique pro pleť jako ze škatulky

3. října 2015 v 22.00 , Dekorativní kosmetika , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Pokožka obličeje řekne mnohé nejenom o vaší kráse, ale také zdraví. Pokud ve vašem organismu není vše v pořádku, pleť je sužována akné, pigmentovými skvrnami, vráskami a podobně. Svoji roli hraje také genetika, která vám nemusí vždy vycházet vstříc. Zatímco někdo má „od přírody“ bohaté kadeře a jemnou pleť, jiní se neustále trápí s roztřepenými konečky a s pupínky, a to i ve věku, kdy by akné již nemělo figurovat. Veškeré projevy akné a citlivosti změnit nelze, ale díky správné kosmetice můžete vypadat a cítit se skvěle a pokožce dopřát přesně to, co potřebuje. Odpovědí pro problematickou pleť je Clinique.

Clinique je francouzská značka spadající pod známou společnost Estee Lauder, která se rovněž vyznačuje luxusní kosmetikou. Zatímco Estee Lauder prcuje spíše se zralou pletí, Clinique se soustředí prvořadě na problematiku v podobě akné a přílišné citlivosti. Pokud tedy trpíte pupínky, máte pleť mastnou a nevíte si s ní rady, pak vám značka Clinique, která je klinicky testována, rozhodně pomůže. Je vědecky prokázáno, že je Clinique pro pokožku prospěšný, produkty nejenom léčí, ale hlavně neucpávají póry a navíc vydrží na pleti opravdu celý den. Značka vám nabízí nespočet luxusních produktů od péči o problematickou pleť, až po dekorativní kosmetiku, která vám pleť krásně nalíčí.

3 kroky k dokonalé pleti

Clinique se zaměřuje na řadu 3 kroky, díky kterým by vaše pokožka měla být za nedlouho opravdu dokonalá. 4 kroky v sobě snoubí speciální mýdlo, které čistí do hloubky, pak unikátní tonikum, jež vyčistí póry a zatáhne je a závěrem krém, který je jemný kompaktní a pleť jednak čistí, ale zároveň vyživuje a dokonale hydratuje. 3 kroky můžete koupit buď přímo v prodejnách Clinique nebo například na eshopu NORDSTROM.COM.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Make up pro problematickou pleť

Problematická pleť se sklonem k akné si zaslouží speciální zacházení a proto zapomeňte na levné podklady z drogerie a raději si obstarejte tuto kvalitku značky Clinique. Make up anti blemish soloution nechává póry dýchat, nezatěžuje pleť zároveň ji hydratuje a uzdravuje. Výsledkem je krásná a jemná pleť už na pohled. Cena make upu je na e-shopu MACYS.COM příjemných 655 korun.

Autor: MACYS.COMAutor: MACYS.COM

Rtěnka, co vydrží i polibky

Ke každodennímu líčení samozřejmě patří i používání rtěnek. Ty by rovněž měly být kvalitní, neboť není nic horšího, než když vám produkt rty nepříjemně vysuší či se hned po aplikaci smyje. Obstarejte si tento kousek od značky Clinique, který vydrží i líbání a na rtech zanechá hedvábnou jemnost a nádhernou barvu. Rtěnka je v dostání v mnoha atraktivních odstínech. Na e-shopu NEIMANMARCUS.COM vás bude stát senzačních 455 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.