18/1
Péče o zralou pleť: Výživa a revitalizace!

Péče o zralou pleť: Výživa a revitalizace!

18. ledna 2010 v 09.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Zralá pleť je díky přirozenému procesu stárnutí, nepříznivým vlivům okolí či nezdravému životnímu stylu pod neustálým tlakem. Dopřejte jí tedy špičkovou péči a výrobky, které si opravdu zaslouží!

Zásady krásy

Zralá pleť vyžaduje zejména pravidelnou péči, spočívající nejen v dokonalém odlíčení a čištění pleti, ale také v nezbytné hydrataci a výživě. Zejména při čištění pleti je třeba dbát na důslednost provedení, každá buňka vaší zralé pleti totiž potřebuje dýchat. Nejen večer, ale i ráno si tedy svou pleť nezapomeňte vyčistit! Dle vašeho typu pleti vždy vybírejte ty nekvalitnější čistící mléka či gely, jako například Anew Rejuvenate čistící gel 2v1 od značky Avon.

Denní krémy přesně pro vás

Vaše zralá pleť potřebuje komplexní a hlavně 24 hodinovou péči, neváhejte a pořiďte si i kvalitní denní a noční krém!

Omlazující a hydratační účinky vám poskytne například denní krém Lucidité Jour K Le Chaton od značky La Chévre. Tento jedinečný krém nejen že vaši pleť rozjasní, ale podpoří navíc i tvorbu kolagenu a elastinu, čímž jí dodá na pružnosti a vitalitě. Velkou výhodou tohoto krému je i fakt, že se hodí pro každý typ pleti.

Velmi vhodným přípravkem pro zralou pleť po menopauze je i denní krém Cellébiotic od Vichy, poskytující vaší suché a křehké pleti optimální revitalizační výživu zejména díky termální vodě z Vichy a inovativní složce Biotique-B8 , jež pleťovým buňkám navrací ztracenou vitalitu. Již po čtyřech týdnech je vaše pleť intenzivně regenerovaná, posílená, pružná a zářící.

Kvalitní a cenově dostupný je i denní krém Anew Rejuvenate SPF 25 UVA/UVB od Avonu. Tento jedinečný krém, nejen že odstraňuje odumřelé buňky, čímž minimalizuje velikost pórů a dodává pleti vyhlazený, pevný vzhled, ale navíc i výrazně redukuje hloubku vrásek a poskytuje vaší pleti tu nejlepší ochranu před škodlivými paprsky UVA a UVB.

Denní krém je základem pro zářivou a svěží pleť, nezapomeňte však i na kvalitní noční krém, prohlubující celkovou výživu a revitalizaci pleti, dbejte na komplexní péči!

Vaše pleť s postupem věku křehne a ztrácí na pružnosti, dopřejte jí tedy opravdu odpovídající a kvalitní péči v podobě specializovaných výrobků renovovaných značek.


La Chévre, Denní hydratační krém Lucidité Jour K Le Chaton, 448 kč


Vichy, denní krém Cellébiotic, 809 kč


Avon, Revitalizační denní krém Anew Rejuvenate SPF 25 UVA/UVB, 316 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.