16/10
Péče o pleť: Krásná po celý den!

Péče o pleť: Krásná po celý den!

16. října 2009 v 00.00 , Dekorativní kosmetika , Kosmetické pomůcky , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

V druhém článku ze série péče o pleť se zaměříme na to, jak udržet pleť krásnou přes den. Mnoho žen neví, že způsob, jak si co nejdéle udržet make-up bez chyby, je nejen kvalitní podkladový krém, ale i báze pod make-up. Zajímavé možnosti nám v tomto směru nabízí například firma Dermacol. Stačí nanést jemnou vrstvu Dermacol Vyhlazující báze pod make-up před aplikací make-upu. Pleť nám zmatní, vyhladí, dokonale zjemní a zvyšuje odolnost make-pu.


Dermacol Vyhlazující báze pod make-up (Satin Make-up Base) 10 ml, 161 Kč

Rozjasnění pleti, redukci velikosti pórů a nežádoucího lesku slibuje Bezbarvá báze pro dokonalou pleť od Avonu.


Avon Bezbarvá báze pro dokonalou pleť SPF 20 30 ml, 360 Kč

Základ každého líčení – make-up

Pleť jsme si tedy připravili na nanesení make-upu. V dnešní době máme skutečně široký vývěr. Můžeme zvolit například krémový, tekutý, pěnový. Je tedy na každé z nás, aby si našla druh, se kterým se nám nejlépe pracuje a naše pleť ho nejlépe přijímá. Vybrali jsme opět jen několik málo zástupců ze světa make-upu. Na mnohé další se ale můžete podívat zde. Jednou z možností je tedy hedvábný krémový výrobek od Vichy. Dodává pleti hydrataci, velmi příjemně se aplikuje a nezanáší póry.


Vichy Hedvábný krémový make-up Aéra Teint Creme Satinée 30 ml, 482 Kč

Netradiční aplikaci make-upu přináší Loreal se svým True Match Minerals. Jeho hlavní zvláštnost spočívá v tom, že je sypký jako pudr a krycí jako make-up. Poskytuje nám péči v podobě minerálů, dokonale sjednocuje barvu pleti a nevytváří nežádoucí velké vrstvy.


Loreal Paris Minerální make-up s blahodárnými účinky True Match Minerals 10 g, 369 Kč

Jak na lesklou pleť?

Pokud se přes den setkáte s lesknoucí se pokožkou, neměly by ve vaší kabelce chybět zázračné matující ubrousky, které jsou běžně dostupné v mnohých drogériích. Stačí přiložit, přitisknout a ubrousky na sebe převezmou vámi tolik nenáviděnou mastnostu.

zdroj: www.essence-cosmetics.com/cz/domu.html, www.krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.