6/2
Péče o suchou pleť: Stop stárnutí pleti!

Péče o suchou pleť: Stop stárnutí pleti!

6. února 2010 v 00.00 , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Dokonale zářící pleť není pouze výsledkem zdravého životního stylu, krásnou pleť je třeba „pěstovat“ pravidelnou péčí, proto neváhejte a investujte do své pleti čas!

Suchá, často vysušená pleť potřebuje mimořádnou péči i díky tomu, že rychleji stárne. Základem pro zdravou a hydratovanou pleť je rozhodně její pravidelné ranní a večerní čištění, zatímco pro pleť mastnou či smíšenou se velmi dobře hodí čistící gely, pleť suchá potřebuje zejména kvalitní čistící mléko, které nejenže šetrně odstraňuje zbytky make-upu a nečistot, ale také zanechává pleť jemnou a vláčnou.

Mléko, gely a krémy na suchou pleť

Všechny tyto kritéria dozajista splňuje čistící mléko Altermed Phase0 Delicate Cleansing Milk, které navíc díky svému jedinečnému složení zabraňuje zarudnutí, otokům a podráždění pleti. Toto jedinečné mléko můžete bez obav použít na tváře, dekolt i citlivou pleť kolem očí.

Velmi kvalitní je i obohacené čistící mléko Enriched Cleanser od značky Matis Paris, které velmi šetrně odstraňuje zbytky make-upu i nečistot a výrazně revitalizuje pleť. Po použití Enriched Cleanser budete zářit! Vaše pleť bude uvolněná a svěží také s čistícím mlékem Calming Cleansing Milk od Juveny. Toto jedinečné čistící mléko zanechá vaši pleť jemnou, vláčnou a dokonale zrelaxovanou.

Pro suchou pleť je také zvláště důležitá pravidelná hydratace a výživa. Kvalitní denní a noční krém je tedy nezbytnou součástí na cestě na krásnou a vláčnou pletí. Vynikajícím výrobkem je například posilující denní krém proti projevům únavy a stárnutí SPF 15 Phase2 Restorative Anti-aging Day Therapy od značky Altermed nebo Regenerate & Restore Day Cream od Juveny.

Velmi kvalitní noční krém, poskytující ve spojení s denním krémem opravdu komplexní péči, je pak krém bojující s unavenou a stárnoucí pletí Phase2 Regenerative Anti-aging Night Therapy. Tento jedinečný krém dodává pleťovým buňkám tolik potřebnou vláhu i energii. Kvalitní a velmi podobnou péči pak nabízí i noční krém Prevent & Optimize od Juveny.

Bojujte se stárnutím pleti, osvěžte svou suchou pleť a dopřejte jí tu nejlepší péči v podobě kvalitních čistících mlék, denního a nočního krému.


Altermed, Čistící mléko pro suchou a citlivou pleť Phase0 Delicate Cleansing Milk, 143 Kč


Matis Paris, Obohacené čistící mléko Enriched Cleanser, 1079 Kč


Juvena, Denní krém Regenerate & Restore Day Cream, 2061 Kč


Juvena, Noční krém pro citlivou pleť Prevent & Optimize (Night Cream Sensitive), 1683 Kč


Altermed, Posilující denní krém proti projevům únavy a stárnutí SPF 15 (Phase2 Restorative Anti-aging Day Therapy), 252 Kč

zdroj: www.krasa.cz, www.bonella.cz, www.photoxpress.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.