2/4
Pěny do koupele: Uvolněte tělo i mysl

Pěny do koupele: Uvolněte tělo i mysl

2. dubna 2010 v 00.00 , Masáže a relaxace , Tělová kosmetika

Sponzorované odkazy

Ponořte se do voňavé lázně a relaxujte bez zábran! Vyzkoušejte pěny do koupele nejrůznějších vůní.

Koupel je jedním z nejpříjemnějších způsobů relaxace. Uvolněte se a dopřejte svým smyslům opravdovou nirvánu. Ponořte se do horké voňavé lázně a zapomeňte na starosti. Špičkové pěny do koupele Avon, Juvena a Dead sea- Malki products dokonale splní vaše očekávání.

Hýčkejte se každý den

Vyzkoušejte pěny do koupele značky Avon a nebudete litovat! Pěny do koupele Avon totiž dokonale povzbudí vaše smysly. Jejich vůně je rozmanitá, žádoucí a smyslná. Hýčkejte svou mysl i pleť. Pokud zbožňujete zejména květinové vůně, zcela jistě neodoláte Avon Pěně do koupele s květinovou vůní, která obsahuje aroma lučního kvítí, ovoce, růží i jasmínu. Buďte tou nejvzácnější květinou!

Experimentujte! Vraťte se do dětských let a vzpomínejte. Vyzkoušejte takéAvon Pěnu do koupele se sladkou vůní bonbónů. Této sladké vůni neodoláte!

Vaše tělo i duši pak očistí i relaxační mléko do koupele Juvena Luxury Recreation, které jemně hýčká a chrání vaši unavenou pleť. Zabraňte dehydrataci pleti, pečujte o sebe s Juvena Luxury Recreation. Juvena Luxury Recreation je mimořádně vhodná pro suchou a citlivou pleť.

Koupele pro citlivou pleť

Pro citlivou pleť, pleť zasaženou kožními onemocněními jsou mimořádně vhodné mýdlové pěny do koupele Dead Sea- Malki products. Vyzkoušejte například mýdlovou pěnu do koupele s jasmínovým olejem Dead sea- Malki products. Tato granulovaná pěna vaši pokožku dokonale zvláční díky obsaženým olejům z jasmínu, oliv.

Vyzkoušejte také Mýdlovou pěnu do koupele s jasmínovým olejem Dead sea- Malki products a tělové mléko již nebudete potřebovat! Velmi dobrým produktem je pak i Mýdlová pěna do koupele s olejem z šípkové růže, nebojte se snít s vůněmi mýdlových pěn Dead sea- Malki products!

Potěšte své unavené tělo. Dopřejte si voňavou lázeň pěnami a mýdly do koupele Avon, Juvena a Dead sea- Malki products.


Avon Pěna do koupele s květinovou vůní, 126 kč


Avon Pěna do koupele se sladkou vůní bonbónů, 126 kč


Juvena Relaxační mléko do koupele (Luxury Recreation), 567 kč


Dead Sea – Malki Products Mýdlová pěna do koupele s jasmínovým olejem, 277 kč


Dead Sea – Malki Products Mýdlová pěna do koupele s olejem šípkové růže, 277 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.prozeny.blesk.cz, http://www.freedigitalphotos.net/…w_photog.php?…

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.