23/2
Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina

Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina

23. února 2012 v 01.15, Kosmetika pro muže, Parfémy, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetická značka Aquolina má svůj původ v romantické Itálii. Tato italská společnost byla založena roku 2002 proslulým a vyhlášeným labužníkem, za kterým se ve skutečnosti skrývá žena, jejíž jméno je Antonella Pascale. Značka Aquolina je přitom „vedlejším produktem“ společnosti Selectiva.

Poprvé se na trhu italská Aquolina objevila s jejich prvním parfémem Pink Sugar. Parfém upoutal zákazníky nejen svou opravdu nasládlou vůní, ale i třpytícím se obalem ve tvaru podlouhlého válečku. V roce 2005 Aquolina představila vůni velice vhodně pojmenovanou pro všechny milovníky čokolády, vůni Chocolovers. Aroma tohoto parfému je zahaleno do tónů těch nejsladších čokoládových dobrůtek a je tím pravým ořechovým pro všechny čokoládové fanynky. Aquolina ale po celou dobu myslela i na mužské pohlaví, což dokazuje rok 2006, kdy tato značka uvedla na trh pánský parfém Blue Sugar for Men. Parfém Blue Sugar for Men je vůní, která měla za cíl doprovázet tolik úspěšnou dámskou vůni Pink Sugar.

Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina (http://www.krasnakosmetika.cz) Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina (http://www.krasnakosmetika.cz)

Kosmetika Aquolina od hlavy až k patě

Kosmetika Aquolina se netýká ovšem pouze parfémy. Zaměřuje se na výrobu kosmetických produktů, laicky řečeno „od hlavy až k patě“, přičemž si pořád zachovává své gurmánské a lahodné aroma s příměsí těch nejvoňavějších a nejšťavnatějších mixů. Příznivci již zmíněných parfémů Chocolovers a Pink Sugar si svou oblíbenou vůni mohou doplnit a zvýraznit chuť dalšími produkty, přičemž Chocolovers dále nabízí pěny do koupele, tělové peelingy či olejová srdíčka do koupele, řada Pink Sugar pak sprchové gely, deodoranty v rozprašovači, tělové pěny, parfémované cukříky do koupele či parfémované kompaktní tělové pudry, jako nové způsoby jak se navonět.

V sortimentu této značky najdete mimo jiné i lesky na rty nebo přípravky na péči o vlasy, a to v nádherně voňavých a smysluplných tónech sladkých a romantických vůní, vše navíc za velice přijatelné ceny. Kosmetika Aquolina plně podtrhne vaši osobnost. Podlehněte i vy kouzlu sladké Itálie.

Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina (http://www.krasnakosmetika.cz)Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina (http://www.krasnakosmetika.cz)Kosmetika Aquolina: Sladká a voňavá, to je Aquolina (http://www.krasnakosmetika.cz)

zdroj: http://www.luxurymag.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.