12/5
Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek

12. května 2011 v 13.15, Deodoranty a antiperspiranty, Kosmetika pro děti, Pleťová kosmetika, Tělová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetika Dove působí na našem trhu již čtrnáctým rokem, tedy od roku 1995. Nabízí tělovou či koupelovou kosmetiku, přípravky pro péči o vlasydeodoranty, a to i pro ty nejmenší. Velmi velkou výhodou produktů značky Dove je, že týmy expertů, které tyto produkty vyvíjejí, se snaží vyjít vstříc i lidem, kteří trpí kožními chorobami a jejich pokožka je tak více citlivá na jakékoliv změny. Tito experti spolupracují s dermatology po celém světě, kteří jim výrobky Dove pomáhají testovat a co nejvíce zlepšovat.

Kosmetika Dove zanechává pokožku jemnou a hydratovanou po celý den. Pokud tedy máte problémy s pokožkou napjatou nebo příliš suchou, volba Dove je pro Vás tím pravým. Nevíte-li si rady s typem Vaší pokožky na domovských stránkách “Dove.cz“:http://dove.cz/, pro Vás poradci vytvořili jednoduchý test, kde se můžete po zodpovězení několika otázek (např. v jakém prostředí žijete, vlastnosti Vaší pokožky a její reakce na určité podněty) určit typ Vaší pleti.

Koupelová a tělová kosmetika Dove

Při péči o pokožku v průběhu koupele, kosmetika Dove nabízí sprchové gely, pěny do koupele, krémové tablety, tekutá mýdlapřípravky pro intimní hygienu. Právě poslední jmenovaný přípravek je pro každou ženu velice důležitým pomocníkem, z důvodu péče o její zdraví. Jemný intimní sprchový gel je šetrný pro ty nejcitlivější partie ženy. Obsahuje výtažky z vilínu jarního a květu pomerančovníku. Díky tomuto složení zanechá přirozenou ochranu, svěžest intimních partií a zároveň pomáhá udržet jejich přirozené pH. Díky jeho šetrnosti se může používat i několikrát denně.

Jak již výše bylo zmíněno, Dove je vhodný pro více typů pokožky. Záleží pouze na Vás, jaký výrobek si sami zvolíte a který nejlépe ochrání Vaši pokožku. Každý z nás zajisté už někdy pocítil, jak je jeho pokožka na rukou denně namáhána a vysušována. Výrobky Dove byly vytvořeny i pro péči o ruce. Dodají Vašim rukám osvěžující pocit a vyživující péči, která je důležitá jak v zimních dnech, tak ve slunném létu. Vaše ruce tak zůstanou hebké, jemné a krásné.

Dove: péče o vlasy


Jsou Vaše vlasy suché, bez lesku a nepoddajné? Většina z nás jistě odpoví kladně. To proto, že denně jsou naše vlasy vystavovány různým negativním faktorům a naše péče o ně v některých případech není příliš vhodná. Kosmetika Dove proto vyvinula řadu šamponů a kondicionerů, jež Vašim vlasům dodají potřebný lesk a zdraví od kořínků až po konečky. Ať už jsou vlasy rovné, kudrnaté, krátké, tmavé či plavé zajisté si z produktů vyberete.

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dove sprchový gel

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dove gel pro intimní hygienu

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dove tónovací mléko se třpytkami

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dove pro Age šampon

zdroj: http://dove.cz/

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.