12/5
Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek

Kosmetika Dove: Pleť hebká nejen na dotek

12. května 2011 v 13.15 , Deodoranty a antiperspiranty , Kosmetika pro děti , Pleťová kosmetika , Tělová kosmetika , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetika Dove působí na našem trhu již čtrnáctým rokem, tedy od roku 1995. Nabízí tělovou či koupelovou kosmetiku, přípravky pro péči o vlasydeodoranty, a to i pro ty nejmenší. Velmi velkou výhodou produktů značky Dove je, že týmy expertů, které tyto produkty vyvíjejí, se snaží vyjít vstříc i lidem, kteří trpí kožními chorobami a jejich pokožka je tak více citlivá na jakékoliv změny. Tito experti spolupracují s dermatology po celém světě, kteří jim výrobky Dove pomáhají testovat a co nejvíce zlepšovat.

Kosmetika Dove zanechává pokožku jemnou a hydratovanou po celý den. Pokud tedy máte problémy s pokožkou napjatou nebo příliš suchou, volba Dove je pro Vás tím pravým. Nevíte-li si rady s typem Vaší pokožky na domovských stránkách “Dove.cz“:http://dove.cz/, pro Vás poradci vytvořili jednoduchý test, kde se můžete po zodpovězení několika otázek (např. v jakém prostředí žijete, vlastnosti Vaší pokožky a její reakce na určité podněty) určit typ Vaší pleti.

Koupelová a tělová kosmetika Dove

Při péči o pokožku v průběhu koupele, kosmetika Dove nabízí sprchové gely, pěny do koupele, krémové tablety, tekutá mýdlapřípravky pro intimní hygienu. Právě poslední jmenovaný přípravek je pro každou ženu velice důležitým pomocníkem, z důvodu péče o její zdraví. Jemný intimní sprchový gel je šetrný pro ty nejcitlivější partie ženy. Obsahuje výtažky z vilínu jarního a květu pomerančovníku. Díky tomuto složení zanechá přirozenou ochranu, svěžest intimních partií a zároveň pomáhá udržet jejich přirozené pH. Díky jeho šetrnosti se může používat i několikrát denně.

Jak již výše bylo zmíněno, Dove je vhodný pro více typů pokožky. Záleží pouze na Vás, jaký výrobek si sami zvolíte a který nejlépe ochrání Vaši pokožku. Každý z nás zajisté už někdy pocítil, jak je jeho pokožka na rukou denně namáhána a vysušována. Výrobky Dove byly vytvořeny i pro péči o ruce. Dodají Vašim rukám osvěžující pocit a vyživující péči, která je důležitá jak v zimních dnech, tak ve slunném létu. Vaše ruce tak zůstanou hebké, jemné a krásné.

Dove: péče o vlasy


Jsou Vaše vlasy suché, bez lesku a nepoddajné? Většina z nás jistě odpoví kladně. To proto, že denně jsou naše vlasy vystavovány různým negativním faktorům a naše péče o ně v některých případech není příliš vhodná. Kosmetika Dove proto vyvinula řadu šamponů a kondicionerů, jež Vašim vlasům dodají potřebný lesk a zdraví od kořínků až po konečky. Ať už jsou vlasy rovné, kudrnaté, krátké, tmavé či plavé zajisté si z produktů vyberete.


Dove sprchový gel


Dove gel pro intimní hygienu


Dove tónovací mléko se třpytkami


Dove pro Age šampon

zdroj: http://dove.cz/

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.