12/3
Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika

Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika

12. března 2010 v 00.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Elizabeth Arden je již celé století neodmyslitelně spjata s luxusními parfémy a dekorativní kosmetikou určenou pro pleť. Tato původně kanadská značka, založená paní Florence N. Grahamovou, průkopnicí v oblasti kosmetiky, se brzy po svém vzniku stala synonymem pro krásu a styl, snad i díky tomu, že své působiště přenesla do „města módy“- New Yorku. Elizabeth Arden se též výraznou měrou zasloužila zejména o popularizaci amerického kosmetického průmyslu v první polovině 20. století.

Duší Elizabeth Arden byla a navždy bude její zakladatelka Florence N. Grahamová, která tuto značku, díky své nezdolné energii a snaze o neustále inovace, pozvedla na opravdu světovou úroveň. I díky ní, jsou dnes všechny výrobky Elizabeth Arden vyráběny na základě nejmodernějších technologií.

Elizabeth Arden je především značkou tradiční, snažící se o neustálý pokrok a tvůrčí inovaci ve prospěch prvotřídní kvality. Není tedy divu, že v současné době tato značka dosahuje mimořádných úspěchů. Od roku 2002 je tváří Elizabeth Arden herečka Catherine Zeta- Jones, popularita Elizabeth Arden je stále na vzestupu!

Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika (http://www.krasnakosmetika.cz)

Dekorativní pleťová kosmetika Elizabeth Arden

Dekorativní kosmetika Elizabeth Arden je opravdovou zárukou kvality, nabízející špičkovou péči pro vaši pleť, oči a rty. Vyzkoušejte make-up, ční stíny i rtěnky Elizabeth Arden!

Vaši pleť dokonale sjednotí a nedostatky zahladí například hydratační make-up s dávkovačem Elizabeth Arden Radiant Moisture, určený zejména pro suchou a citlivou pleť. Tento jedinečný make-up vaši pleť ochrání i vyživí pomocí vitamínů A, C a E. Dokonale čisté a zářivé pleti pak dosáhnete s pomocí Elizabeth Arden Pure Finish Mineral Powder Foundation, jedinečného sypkého pudru s unikátním systémem dávkování, jež je vhodný pro všechny typy pleti.

Zdůrazněte svůj pohled, dodojte mu na dramatičnosti! Vyzkoušejte také řasenku Elizabeth Arden Ceramide Lash Extending Mascara, jež vaše řasy, jako mávnutím kouzelného proutku, prodlouží i posílí. Vsaďte na léty prověřenou kvalitu, vyzkoušejte dekorativní kosmetiku Elizabeth Arden a nebudete litovat. Nebojte se zazářit!

Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika (http://www.krasnakosmetika.cz)
Elizabeth Arden Pečující ceramidová řasenka pro prodloužení řas (Ceramide Lash Extending Mascara), 722 kč

Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika (http://www.krasnakosmetika.cz)
Elizabeth Arden Pudr s unikátním systémem dávkování sypkého pudru (Pure Finish Mineral Powder Foundation SPF 20), 940 kč

Elizabeth Arden: Špičková dekorativní kosmetika (http://www.krasnakosmetika.cz)
Elizabeth Arden Hydratační make-up s dávkovačem (Radiant Moisture Make up SPF 8), 940 kč

zdroj: www.krasa.cz, www.parfemy.cz, www.trespassmag.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.