16/11
Dekorativní kosmetika Lancome: Luxusní krása

Dekorativní kosmetika Lancome: Luxusní krása

16. listopadu 2011 v 01.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Značka Lancome, založená Armandem Petitjeanem, se během své již bezmála sedmdesátileté historie stala synonymem pro krásu a dokonalost, stejně jako růže, která ji reprezentuje. Výrobky Lancome, ať se jedná o parfémy, či kosmetiku, patří mezi klenoty, které svým provedením v mnohém předčí konkurenci. Pokud si zakoupíte jakýkoliv výrobek Lancome, můžete si být jisti kvalitou a mimořádnou péčí, vám věnovanou.

Dekorativní kosmetika Lancome nabízí svým zákazníkům komplexní péči, a to jak o pleť, tak také o rty, řasy a nehty. Právě v péči o pleť je Lancome špička; nabízí nejen podkladový make-up a make-up pro každý typ a barvu pleti, ale také korektory, luxusní tvářenky a co více, také speciální sety.

Dekorativní kosmetika Lancome přesně pro vás

Make-upy značky Lancome perfektně sjednocují barvu pleti a díky unikátnímu složení zajistí, že vaše pleť bude hladká, jemná a drobné nedostatky dokonale skryty. Zářným příkladem je například make-up Color Ideal, vhodný pro všechny typy pleti. Color Ideal pleť navíc regeneruje a chrání před slunečními paprsky. Podobné vlastnosti nabízí i make-up Dual Finish, který lze použít zároveň jako pudr.

Pokud navíc toužíte po dokonalém vypnutí pleti, je make-up Rénergie Lift jedinou správnou volbou. Rénergie lift je totiž liftingovým make-upem dodávajícím vaší pleti nejen sametově hebký a přirozený vzhled, ale taktéž redukujícím vrásky. Značka Lancome také nabízí širokou paletu pudrů kompatibilních s vašim make-upem.

Dekorativní kosmetika Lancome ovšem není jen o make-upu či pudrech. Můžete si také vybrat nádherné oční stíny tužky, linky či jednu z okouzlujících tvářenek, třeba Blush Subtil nabízející jak tradiční odstíny barev pro přirozené líčení, tak také odstíny výraznější, díky kterým budete hvězdou okamžiku. Pokud navíc toužíte po „stálém doteku slunce“ bude vaše ideální volba Star Bronzer Poudre Soleil, tvářenka plná bronzového lesku.

Zvolte si již nyní dekorativní kosmetiku Lancome za nejlepší přítelkyni a nebudete litovat!

Seznam prodejen Lancôme v Praze.

zdroje: www.lancome.com, www.lancome.fr, www.thisnext.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.