28/5
Dekorativní kosmetika Dior: Tvář plná luxusu

Dekorativní kosmetika Dior: Tvář plná luxusu

28. května 2012 v 21.45, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Celosvětově známá značka Dior, jejímž zakladatelem se v roce 1905 stal Christian Dior, je dnes velmi oblíbenou u mnoha žen na celém světě. A to nejen jako značka oblečení, jež máme možnost vidět na světových módních přehlídkách, ale i parfémů a v poslední letech zejména i jako dekorativní kosmetiky. I přesto, že je dnes v této oblasti značná konkurence, je vidět, že Dior není na trhu krátkou dobu. Za těch desítek let si prošel značným vývojem a míří stále výš a výš.

Proč právě dekorativní kosmetika Dior?

Spousta z vás si zajisté klade otázku, zda má ať už do řasenky, očních stínů, rtěnky či jen lesku na rty investovat větší obnos peněz, v dnešní době se přeci nabízí i levnější výrobky jiných dodavatelů. Odpověď ovšem naleznete poté, jakmile dekorativní kosmetiku Dior vyzkoušíte. Vaše pleť se stane rozzářenější, okouzlující a především bude vypadat zdravější a vy se tak především budete cítit. To je také hlavním důvodem, proč málokterá žena dokáže odolat eleganci a zejména kvalitě této značky. Proto bychom se neměli bát investovat do svého zdraví a raději se přesvědčit na vlastní kůži.

Dekorativní kosmetika Dior jako ideální dárek

Ideálním dárkem, ať už chcete obdarovat sama sebe, nebo svou přítelkyni, je dárkový set, jenž obsahuje řasenku Diorshow Iconic mascara 11,5 ml a rtěnku v odstínu Mauve Défilé – vínový odstín 1,4 g. Řasenka vám řasy zvýrazní, natočí a z vašeho pohledu se pro každého stane nezapomenutelný zážitek na celý den. Rtěnka vám naopak pomůže zdůraznit rty, což především ocení ženy, které mají rty spíše užší či nevýrazné. Na tomto dárkovém setu je výhodná především jeho skladnost, můžete ji nosit v jakékoliv kabelce a tím pádem mít potřebný luxus vždy po ruce.

Zakoupit jej můžete na portálu www.krasa.cz, jež vás jistě překvapí a navíc potěši svou výhodnější cenou.

Zajímalo by Vás kde najít prodejnu se sortimentem značky Dior v Praze, Dior v Brně, Dior v Ostravě či Dior v Plzni a jiných městech? Tak zkuste www.mapaobchodu.cz.

Dekorativní kosmetika Dior: Tvář plná luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dárkový set Dior Coffret Set, 949 Kč

Dekorativní kosmetika Dior: Tvář plná luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior, Paleta s očními stíny (5 Couleurs) 6 g, 1289 Kč

Dekorativní kosmetika Dior: Tvář plná luxusu (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dior, Kompaktní pudr (Diorskin Poudre Compacte) 10 g, 1049 Kč

zdroj: http://www.krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.