17/9
Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti

Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti

17. září 2009 v 00.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Celosvětová značka Yves Saint Laurent je v dnešní době jednou z nejvýznamnějších a nejvyhledávaněj­ších, a to jak ženami, tak muži po celém světě. Její zakladatel Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent již jako sedmnáctiletý odešel do Paříže, kde začal spolupracovat s Christian Diorem. Toto „módní spojení“ vneslo do světa módy značnou kreativitu a Saint Laurent se tak zařadil mezi nejlepší návrháře v Diorově módním domu.V roce 1957 se stal Yves Saint Laurent jeho ředitelem a zároveň nejmladším módním návrhářem na celém světě.

Rok 1961 se pro něj stal zlomovým, v té době vytvořil svou první kolekci pod vlastní značkou YSL. Nový módní dům založil spolu s ním i Pierre Bergé. S.L. se od ostatních lišil svými návrhy unisexového oblečení, kde využil propojení pánské a dámské módy, vytvořil např. dámský kostým s nohavicemi a stal se tedy tak průkopníkem moderního konceptu. V roce 1971 se Yves Saint Laurent začal zajímat nejen o módu, ale i o parfémy a dekorativní kosmetiku. Vzniká tak další kolekce s názvem YSL Beauté, jež zahrnuje právě tyto přípravky.

Značka si od svého počátku prošla značným vývojem, jež se odráží samozřejmě i na kvalitě a jedinečnosti výrobků. Společnost Yves Saint Laurent se dnes může pyšnit svými obchody po celém světě, ať už v Paříži, Miláně, Londýně, New Yorku, či také například v Hong Kongu a Tokyu. Najdete ji ale také v mnoha obchodních centrech a renomovaných buticích.

Co dekorativní kosmetika YSL nabízí?


Dekorativní kosmetika Yves Saint Laurent je určená jak pro každodenní líčení, tak pro výjimečné události jako například plesy, oslavy či jiné společenské události. Řasenka Volume Infini Curl Mascara Vaše řasy dokonale natočí a zároveň dodá maximální objem. To vše díky její speciálně vyrobené arabské gumě, která vaše řasy zkrášlí od kořínků až po konečky. Pokud se Vám zamlouvá efekt umělých řas, ale nevíte si rady s jejich nalepováním, řasenka Luxurious Mascara for a False Lash Effect je právě pro Vás ta pravá. Dokonale oči nalíčí a Vašim řasám se dostane jedinečného objemu. Oči jsou zároveň chráněny provitamínem B5 a zdrojem rostlinných bioaktivních sacharidů.

Korektor v peru Touche Eclat je velmi oblíbeným pomocníkem mnoha předních jak českých, tak světových vizážistů. Jeho schopnost pleť rozzářit a zároveň zamaskovat nedostatky ocení zajisté každá moderní žena. Pomůže Vám ukrýt nechtěné tmavé kruhy pod očima a upravit oblast kolem rtů či nosu. Tento malý, ale účinný pomocník je vhodný pro všechny typy pleti.

Jako mnoho jiných nabízí dekorativní kosmetika Yves Saint Laurent také dárkový set, který obsahuje již zmíněnou luxusní řasenku s efektem umělých řas a zlatý lesk na rty Golden Gloss, jehož cílem je Vaše rty rozzářit a zahalit je třpytivým leskem zlata. Zkuste i vy dekorativní kosmetiku Yves Saint Laurent, určitě nebudete litovat.

Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti (http://www.krasnakosmetika.cz)
Řasenka pro maximální objem, 8 ml, 799 Kč

Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti (http://www.krasnakosmetika.cz)
Řasenka pro efekt umělých řas, 7,5 ml, 699 Kč

Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti (http://www.krasnakosmetika.cz)
Korektor v peru, 2,5 ml, 839 Kč

Dekorativní kosmetika YSL: Krůček k dokonalosti Vaší pleti (http://www.krasnakosmetika.cz)
Dárkový set Gold Essentials, 1 149 Kč

zdroj:www.krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.