8/1
BIOprodukty Herbline: Seznamte se!

BIOprodukty Herbline: Seznamte se!

8. ledna 2010 v 00.00, Pleťová kosmetika, Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

BIOprodukty společnosti Herbline byly vytvářeny dlouze a pečlivě pod přísným dohledem z léčivých bylin, jejich výtažků a olejů podle ajuvérdských receptur. Výrobce zakládá na skutečnosti, aby produkty společnosti Herbline byly vyráběny pouze z přírodních látek či jejich derivátů. Léčebné účinky Herbline tak nejsou uměle vyvolávány a konečný efekt je způsoben pouze silou bylin a jejich přírodních látek.

Možná i díky tomuto faktu, společnost v roce 1999 obdržela ocenění na celosvětovém kongresu v Madridu za kvalitu a inovaci. Zařazení produktů do skupiny BIO navíc podtrhuje skutečnost, že výrobky nejsou testovány na zvířatech.

Produkty společnosti Herbline


Problémem mnoha mladých lidí je mastná pokožka pleti. Herbline vyvinulo embelikové adstringentní tonikum, které z pleti mastnotu odstraní a zároveň reguluje tvorbu kožního mazu. Díky embelliku a směsí dalších bylin má fungicidní a baktericidní účinky, které chrání pleť od zánětů a nečistot. Pleť by se měla tonikem čistit dvakrát denně, v případě problematické pleti s větším výskytem zanícených míst.

Spolu s mastnou pletí a zánětlivými procesy v oblasti tváře často souvisí výskyt akné. Akné krém od společnosti Herbline není ale pouze určen pro mastnou, ale také pro smíšenou a problematickou pleť. Krém obsahuje bylinné výtažky, které napomáhají z pokožky odstranit infekci, zabraňují jejímu dalšímu výskytu a pomáhají obnovit poškozenou pleť.

Máte problémy s váčky pod očima nebo Vám po probdělé noci oči otekly? Pak je zpevňující oční gel Herbline vytvořen právě pro Vás. Příjemný oční gel napomáhá k regeneraci jemných partií kolem očí. Složeni Aloe Vera a jiných bylinných extraktů má silné zklidňující a hydratační účinky.

Proti vypadávání vlasů, s kterým mají problémy jak muži, tak ženy, je určen přírodní šampon Henna a Lékořice, jenž obnovuje oslabené a zatížené vlasy. Po jeho nanesení nechte alespoň jednu minutu působit, aby bylinné výtažky mohly proniknout až k jádru vlasu.

Trápí Vás tmavé pigmentové skvrny či pihy? Zesvětlující emulze Natural Antipigment Lotion No.2 omezuje produkci melaninu a pokožka tak dostává sjednocený tón pleti. Pleť je díky složení krému hydratována a chráněna před UV zářením.

Společnost Herbline přichází také s revoluční novinkou v boji proti opětovnému růstu ochlupení – krémem Actizym – který je určen především k odstranění nežádoucích chloupků nad horním rtem, bradě a krku. A jak tento krém působí? Rostlinné enzymy brání výživě vlasových kořínků. Při pravidelném používání tak chloupky slábnou, řídnou a přestávají růst. Pozitivem krému Actizym je také jeho liftingový účinek, působí tedy zároveň na redukci vrásek v okolí rtů.

BIOprodukty Herbline: Seznamte se! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Tonikum, 250 Kč

BIOprodukty Herbline: Seznamte se! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Akné krém, 700 Kč

BIOprodukty Herbline: Seznamte se! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Oční zpevňující gel, 300 Kč

BIOprodukty Herbline: Seznamte se! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Přírodní šampon, 400 Kč

BIOprodukty Herbline: Seznamte se! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Krém Actizym, 1500 Kč

zdroj: www.netsea.jp, www.krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.