3/8
Noční krémy pro zralou pleť: Dopřejte si komplexní péči!

Noční krémy pro zralou pleť: Dopřejte si komplexní péči!

3. srpna 2011 v 15.15, Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Zralá pleť je díky přirozenému procesu stárnutí, nepříznivým vlivům okolí či nezdravému životnímu stylu pod neustálým tlakem. Dopřejte jí tedy špičkovou péči a výrobky, které si opravdu zaslouží!

Zralá pleť potřebuje zejména pravidelnou, čtyřiadvaceti­hodinovou a komplexní péči. Zejména její hydratace, výživa a revitalizace buněk jsou totiž základem pro její zářivou krásu. Krom pravidelného ranního a večerního čištění a odpovídající celodenní péče, vyžaduje vaše zralá pleť i kvalitní péči noční, jež zajišťují zejména noční krémy špičkové kvality. Pro dosažení opravdu optimálního výsledku je velmi vhodné kombinovat denní a noční krémy stejné značky a řady.

Noční krémy špičkové kvality? Vichy, La Chévre, Avon a další

Špičkové noční krémy nabízí zejména značka Vichy. Její vyživující a regenerační balzám Cellébiotic úspěšně kompenzuje ztrátu hydratace pleti během celého dne. Tento jedinečný krém je tedy mimořádně vhodný jak pro pleť křehkou, tak také suchou a až atonickou. Díky svému jedinečnému složení také stimuluje přirozenou obranyschopnost pleti, a tím i odolnost buněk proti vnějšímu prostředí.

Ochranný film pleti obnovuje i noční hydratační krém Lucidité Nuit K Le Chaton od značky La Chévre. Tento noční krém vaši pleť výrazně hydratuje a podporuje tvorbu kolagenu III a elastinu, čímž dodává pleti na pružnosti a síle.

Jemné vrásky pak přes noc jako zázrakem vyhladí noční revitalizační krém Anew Rejuvenate od Avonu. Tento unikátní krém dokonale vyhladí nejen jemné mimické vrásky, ale celkově také vypne vaši pleť. Anew Rejuvenate tady přispívá k výrazné redukci velkosti pórů a k vyrovnanějšímu tónu pleti.

Noční krém, prohlubující celkovou výživu a revitalizaci pleti je základem pro zářivou a svěží pleť i díky tomu, že vaše pleť s postupem věku křehne a ztrácí na pružnosti, dopřejte jí tedy opravdu odpovídající a kvalitní péči v podobě nočního krému renovovaných značek.

Noční krémy pro zralou pleť: Dopřejte si komplexní péči! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Vichy, noční krémCellébiotic , 855 Kč

Noční krémy pro zralou pleť: Dopřejte si komplexní péči! (http://www.krasnakosmetika.cz)
La Chévre, Noční hydratační krém Lucidité Nuit K Le Chaton, 448 Kč

Noční krémy pro zralou pleť: Dopřejte si komplexní péči! (http://www.krasnakosmetika.cz)
Avon, Noční revitalizační krém Anew Rejuvenate, 315 Kč

zdroj: www.krasa.cz, www.desktop-3d.com, www.vichy.com

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.