21/10
Krémy Lancome: Svěží dotek Vaší pleti

Krémy Lancome: Svěží dotek Vaší pleti

21. října 2009 v 00.00 , Kosmetika pro muže , Pleťová kosmetika

Sponzorované odkazy

Historie značky Lancome, jejíž zakladatelem je Armand Petitjean, sahá až do roku 1935. Již zmíněný Petitjean se nechal inspirovat zříceninou hradu Le Chateau de Lancosme; okolí tohoto hradu prorůstají růže, které se staly pro značku Lancome symbolem. Petitjean celý svůj život věnoval svému snu – chtěl dopřát ženám tu nejlepší péči. Začal nejprve s řadou pěti prvních parfémů Lancome (např. Tropiques, Tendres Nuits, Kypre, Bocages). Ty byly vyráběny do speciálních flakónků, jejímž navrhovatelem se stal umělec Georges Delhomme. Značku Lancome ovšem nereprezentují pouze parfémy, ale také dekorativní kosmetika a v neposlední řadě také jak krémy pro muže, tak krémy pro ženy.

V dnešní době je velice důležitý každý, ať už sebemenší krůček ve vědě, proto i značka Lancome nenechává nic náhodě a snaží se své výrobky stále vylepšovat. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru a práci věnované lidské pokožce a její péči, společnost Lancome vyrábí kvalitní produkty a uspokojuje tím nejednu ženu či muže po celém světě.

Krémy pro muže


Kosmetika Lancome část svých výrobků věnuje také mužům, kteří se samozřejmě stejně jako ženy o svou pleť starají a hledají stále nová vylepšení, aby se ve své kůži cítili co nejlépe. Luxusní dárková sada pro muže Rénergy 3D Lancome, jež obsahuje protivráskový krémliftingovým efektem Rénergy 3D, pěnu pro dokonalé oholení, čisticí gel, liftingový oční krém Rénergy 3D a praktickou kosmetickou taštičku, tak plní požadavky nejednoho muže. V pokročilém věku se totiž na pokožce vrství odumřelé buňky, kvůli kterým pleť vykazuje známky stárnutí a zároveň se tak tvoří vrásky. Krém z řady Lancome Rénergy 3D obsahuje stimulační kolagen a elastické syntézy. Doporučuje se mužům ve věku 40+. Je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Pro muže ve věku 30 – 40 let je určena dárková sada Age Fight Lancome, která obsahuje fluid proti vráskám Age Fight, oční krém proti vráskám Age Fight, pěnu pro oholení, čisticí gel a praktickou kosmetickou taštičku. Pokud tedy Váš milý má v blízké době narozeniny nebo pouze uvažujete o koupi vánočního dárku, nechte se inspirovat výrobky z řady Lancome.

Lancome pro ženy


V dnešním rušném životě dostává zabrat nejen tělo, ale bohužel i pokožka, na níž jsou vidět známky stresu, vypětí čí nepříznivé vlivy životního prostředí. Proto Lancome přichází s krémy, jež tomuto předcházejí. Pokud cítíte, že Vaše pleť pomalu ale jistě ztrácí svěžest a je čím dál více suší, kosmetika Lancome nabízí hydratační krém pro suchou pleť, který jí dodává komplexní vitamíny (složka VitaNutri 8TM, vitamíny E, CG a B5, zinek, hořčík, minerály a mastné kyseliny) a je tak vytvořen pro posílení přirozené obranyschopnos­ti pleti.

Hledáte vhodný čistící krém, který pomůže Vaší pleti šetrně odstranit odumřelé buňky z pleti, pokožku vyčistí a zároveň rozzáří? Pak právě pro Vás je čistící krém Exfoliance Confort Smoothing Cream tím pravým, pleť po něm zůstane hebká a čistá.


Rénergy 3D Lancome, 1259 Kč


Age Fight Lancome, 1049 Kč


Hydratační krém pro suchou plet, 1229 Kč


Exfoliance Confort Smoothing Cream, 100ml, 749 Kč

zdroj:krasa.cz

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.