21/6
V hlavní roli třpytivý make up

V hlavní roli třpytivý make up

21. června 2017 v 14.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Na kvalitní a trendy make up byste neměli zapomenout ani přes léto, neboť skvěle a upraveně je třeba vypadat po celý rok. Ovšem v letních měsících musíte sáhnout po jiných materiálech a jiném složení než v zimě. Zatímco v chladných měsících se zaměříte na olejovou a hutnější texturu, v létě je skvělou volbou lehčí složení a také dostatek vody. V čem doslova zazáříte jsou třpytivá líčidla, kterými se to v kosmetických eshopech a parfumeriích jenom hemží.

Chystáte se k moři a nechcete používat klasický make up? Tato volba je velmi rozumná, neboť make up v horkých dnech zatěžuje pokožku a pro slunění se u bazénu či na pláži je skutečně nevhodný. Místo toho si proto obstarejte třpytivý gel na tělo a obličej, který pokožce dodá krásnou barvu, svěžest a energii. Co říkáte například na tento kousek značky Dior? Sehnat jej můžete na e-shopu NORDSTROM.COM již od příjemných 1 199 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Co by ve vaší kosmetické výbavě s líčidly rozhodně nemělo chybět, je rozjasňovač. A v čem je tak unikátní? Vaši pokožku dokonale rozjasní, jak již název napovídá, a dodá ji potřebnou svěžest, po které pleť tolik prahne. Ovšem ne všechny rozjasňovače jsou kvalitní a nedělají skvrny. Chcete-li si obstarat skutečně kvalitní kousek, pak si pořiďte tuto novinku značky Burberry. Produkt lze sehnat na e-shopu BURBERRY.COM za super cenu 1 650 korun.

Autor: BURBERRY.COMAutor: BURBERRY.COM

Každá žena by se měla naučit používat tvářenku. ta je jakýmsi must have kosmetické výbavy, neboť jedině s kvalitní tvářenku bude mít vaše pokožka jas a ty správné kontury obličeje. Mezi nejlepší produkty patří například tvářenky značky Bobbi Brown, jež si oblíbily i světové celebrity. Exkluzivní novinkou je například tento třpytivý produkt, který je pro letní dny a večery naprosto ideální. Cena tvářenky Bobbi Brown se na e-shopu NEIMANMARCUS.COM nachází za cenu 1 100 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Ne všichni si potrpí na oční stíny, ale nutno podotknout, že pokud se zaměříte na jakostní produkty, jež se nesmívají s kutečně drží celý den, můžete si vykouzlit dokonalý pohled. Oční stíny značky TOPSHOP jsou k dostání v mnoha třpytivých barvách, jež vypadají skvěle v 6 ráno, ale také v 8 hodin večer. A za kolik tyto krásné oční stíny seženete? Již za neuvěřitelných 280 korun. Produkty pořizujte na e-shopu TOPSHOP.COM nebo v kamenných prodejnách.

Autor: TOPSHOP.COMAutor: TOPSHOP.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.