19/6
Červnové novinky, díky kterým budete zářit

Červnové novinky, díky kterým budete zářit

19. června 2017 v 12.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

I když jsou venku teploty vysoké a nemusíte mít zrovna chuť se líčit a používat těžké a hutné make upy, přeci jenom byste i v těchto dnech měli vypadat skvěle a svěže. Existuje mnoho líčidel, která jsou vhodná i pro letní dny a do horka a přesto vypadají skvěle. Podívejte se na několik stylových kousků, co se vám v červnu budou hodit a navíc vá nebudou zatěžovat pokožku, jako produkty vhodné pro zimu.

Dokonce i v letních měsících můžete mít smyslné a svěží oči a používat oční stíny. Mnoho očních stínů, které mají gelovou konzistenci, se v letním počasí rozpouští a nedží příliš dlouho. Naopak pudrové a práškové oční stíny s minerály vám vydrží celý den a dokonce i večer budete vypadat senzačně. Pořiďte si například tyto luxusní oční stíny v přírodních odstínech značky Chantecaille, které seženete na e-shopu BARNEYS.COM, a to již od skvělých 1 595 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Přemýšlíte, jak zafixovat líčení a čím se nalíčit, aby vašekontury vypadaly senzačně? Pak se zaměřte na značku Bobbi Brown. Ta je jedničkou na dekorativní kosmetiku a vypadá naprosto senzačně za každých okolností. Napčíklad tat třpytivá paletka s tvářenkou a rozjasňovačem v jednom, je naprostou trefou do černého. Pořiďte si líčidla v kamenných obchodech Bobbi Brown anebo na e-shopu NEIMANMARCUS.COM již od příjemných 1 125 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

V letních měsících není dobré používat přípravky, které příliš zatěžují pokožku. Hutnější make upy vám ohou zanášet póry a následně způsobovat pupínky a komedony, kterých se budete zbavovat opravdu velmi dlouho. Naopak jsou vhodnou variantou BB a CC krémy, jež lehce kryjí, sjednocují pokožku a zároveň ji dodají svěžest a energii. Skvělou volbou je například podkladová báze a jemný zabarvený krém značky La Mer. Pořídit jej můžete na e-shopu NORDSTROM.COM nebo BARNEYS.COM již od 2 125 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

A jak nalíčit rty, když je venu opravdové horko? Zapomeňte na příliš výrazné a křiklavé rtěnky. Ty se hodí spíše na večerní akce a nejrůznější party. Skvělou volbou je ale naopak jemná krémová rtěnka nude barvy nebo se třpytkami, jež vypadá naprosto skvěle za každých okolností. Rtěnku Marc Jacobs seženete na e-shopu NET-A-PORTER.COM za skvělých 745 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COMAutor: NET-A-PORTER.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.