1/5
Kosmetika v barvě růžové - tyto kousky musíte mít

Kosmetika v barvě růžové - tyto kousky musíte mít

1. května 2017 v 00.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetika neustále prochází změnami a co sezónu, jsou nové a nové trendy. Pakliže si na dekorativní kosmetiku potrpíte a milujete veškeré novinky a stále se chcete líčit dle posledních trendů, pak byste se měli zaměřit na aktuality pro jaro. Jestli něco ve vaší dekorativní výbavě nesmí chybět, pak jsou to líčidla v růžových tónech. Ty jsou aktuálním trendem pro jaro 2017, tak neváhejte a pořiďte si jeden z níže uvedených kousků.

Perly na tělo a obličej

Především na jaře a v létě je důležité pleť rozjasnit a dodat ji potřebnou jiskru, která ji možná chybí. V těchto měsících se mnoho lidí opaluje a pokožka tak může ztrácet na energii a svěžesti a naopak se stává matnou, byť opálenou či dokonce do bronzova zbarvenou. Obstarejte si pro tuto sezónu jemné perly v růžových odstínech, které pleti propůjčí jas, ale také svěžest a dodají vám energii. Perly na obličej a tělo seženete na e-shopu NEIMANMARCUS.COM již za 1 525 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Vůně jara

Samozřejmě žádné ženě nemůže chybět kvalitní parfém. Výběr vůně však není vůbec jednoduchou záležitostí. Parfém by vás měl vystihovat a musí za každou cenu naprosto dokonale ladit k vaší osobnosti. Pokud jste ještě nenašli tu vhodnou vůni pro jarní a letní dny, pak vás jistě naprosto uchvátí novinka od Narcisa Rodriqueze, jež sedí mladším i starším ročníkům. Tato jemná pudrová vůně je lehká, okouzlující a smyslná zároveň. Pořídit ji můžete například na e-shopu NORDSTROM.COM za 2 120 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Nezapomeňte na nehty

Ženy by vždy měly mít dokonale upravené ruce a pěstěné nehty. Pokud své ruce zanedbáváte, pak působíte celkově nepříliš upraveným dojmem. Raději proto zapomeňte na nalíčení očí nebo make up, ale nehty jsou základ pro všechny moderní a kultivované ženy. Nemusíte nutně za každou cenu používat výrazné laky na nehty nebo dokonce třpytky. Skvělou volbou, obzvláště pro svěží jaro, jsou pudrové odstíny světle růžové a nic nikdy nezkazíte ani naprostou přirozeností nude odstínů, Cena laku na nehty je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 490 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Pokožka plná svěžesti

Chcete-li zůstat v růžových tónech a mít pokožku dokonale svěží a třpytivou, pak by vám neměla chybět kvalitní péče pro pokožku, a to nejenom pro noční péči nebo krémy na tělo. Zaměřit byste se měli i na prvotřídní mycí gely a sprchové gely, jejichž volbu mnozí znatelně podceňují. Vyberte si například tento kousek značky Morocannoil, který vás osvěží a pokožku dokonale projasní. Cena sprchového gelu je na e-shopu NORDSTROM.COM skvělých 320 korun.

Autor: NORDSTROM.COMAutor: NORDSTROM.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.