23/2
Jaké trendy letí v únoru?

Jaké trendy letí v únoru?

23. února 2017 v 00.00 , Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Jaro je tu co nevidět a spolu s ním samozřejmě také mnoho krásných a moderních trendů. Každá žena může být krásná a mnohým dopomohou líčidla a kvalitní make up. Pokud vám nebylo do vínku naděleno být přirozeně půvabná, pa nezoufejte. Na trhu je čím dál více prostředků, díky nimž budete vypadat neuvěřitelně a stále dokonale. Podívejte se na jarní novinky, díky nimž zazáříte za každých okolností.

Oční stíny samozřejmě nejsou nezbytností, nicméně díky nim bude váš pohled jasnější a především víc svěží, což oceníte od určitého věku, kdy mládí ustupuje do pozadí. Na scéně se nyní objevují až magicky kouzelné oční stíny od značky Givenchy, které obsahují mnoho malých mikročástiček, jež prohlubují pohled a dodají vám energii. Stíny jsou velmi kvalitní a na obličeji budou držet opravdu celý den. Pořídit je můžete na e-shopu BARNEYS.COM již od 1 248 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

V jarních dnech se mnohé ženy snaží získat opálení, to ale není vždy zcela přirozené a proto můžete působit tak trochu k smíchu. Pro začínající jarní dny, kdy je pokožka ještě bledá a světlá si obstarejte tyto multifunkční perly na obličej a tělo. ty tváři dodají přirozenou a příjemnou barvu a zároveň také jas a energii, po které v únoru jistě prahnete. Moderní novinku v podobě pudrových kuliček koupíte na e-shopu NEIMANMARCUS.COM za skvělých 1 585 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Co si na jaro musíte bezpodmínečně pořídit, je samozřejmě svěží vůně. Bez té nedáte ani ránu a obzvláště ne v případě, kdy jste si zvykly na tvrdé zimní pyžmo. Místo těžkých parfémů se zaměřte na lehkou jarní květinovou, citrusovou nebo ovocnou vůni jakou je například novinka od značky Gucci. Gucci Bamboo je smyslnost sama a jestli někomu padne, tak moderní a ambiciózním ženám se vkusem. Cena parfému je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 2 400 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Máte již dost tmavých a matných rtěnek a máte zoufalý pocit, že vaše rty potřebují nějak oživit a osvěžit, aby byly zase vláčné, svěží a plné života? Pak zapomeňte na zimní odstíny hodící se spíše pro chladné počasí a obstarejte si tuto revoluční novinku značky Maybelline, která na trh přivádí kolekci pastelových a třpytivých tekutých rtěnek. Ty na rtech vydrží opravdu po celý den, pokožku rtů dokonale hydratují, nezatěžují a navíc vypadají přirozeně a přesto lákavě. Cena rtěnky je rovněž skvělá, neboť ji v drogeriích koupíte za senzačních 255 korun.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.