1/1
Kosmetické taštičky 4x jinak

Kosmetické taštičky 4x jinak

1. ledna 2017 v 19.00 , Kosmetické pomůcky , Módní trendy

Sponzorované odkazy

Každá žena, co se ráda líčí a potřebuje neustále vypadat upraveně, moc dobře ví, že se bez svých líčidel příliš dlouho neobejde. Pokud máte kvalitní make up, nepotřebujete se přepudrovat ani upravit oční stíny během dne. Jakmile však vyrazíte na delší trasy, pak bez svých prostředků nemůžete být. Pořiďte si stylovou kosmetickou taštičku, do které vměstnáte veškeré své kosmetické pomůcky a která se navíc stane vaší reprezentativní součástí.

Kosmetických taštiček je na trhu samozřejmě neuvěřitelné množství a záleží pouze na vás, do čeho chcete investovat. Téměř v každé drogerii narazíte na různé varianty kosmetických taštiček, které sice splní svůj účel, ale díky nekvalitním materiálům vám nejspíš nevydrží příliš dlouho. Vsaďte raději na kvalitu a obstarejte si prvotřídní koženou taštičku, co s vámi přežije i kde jakou cestu. Cena kožené hnědé taštičky značky Kamra je na e-shopu WOLFANDBADGER.COM 1 125 korun.

Autor: WOLFANDBADGER.COMAutor: WOLFANDBADGER.COM

Pro milovnice módních značek je i kosmetická taštička něčím, co by mělo být reprezentativní a na první pohled moderní. Vaše oblíbené módní značky zaměřující se především na kabelky a obuv zpravidla přicházejí také s luxusní řadou kosmetických taštiček. Co takhle vyzkoušet flitry pošitou novinku exkluzivní značky Furla? Taštičku seženete v mnoha barvách, a to na e-shopu FARFETCH.COM.

Autor: FARFETCH.COMAutor: FARFETCH.COM

I přesto, že vlastníte kvalitní kosmetické produkty a nepotřebujete se každých 30 minut upravovat na toaletě, cítíte se o poznání lépe, pokud u sebe kosmetickou taštičku s pudrem a řasenkou stále máte. V takovém případě není příliš praktické nosit monstrózní kufřík, který by se vám nevešel do klasické kabelky. Daleko vhodnější je toaletní forma kosmetické taštičky, jež pojme veškerý základní líčidla včetně kartáčku na zuby. Cena této květované varianty je na e-shopu JOHNLEWIS.COM 845 korun.

Autor: JOHNLEWIS.COMAutor: JOHNLEWIS.COM

Ženy, které doma vlastní pohodlný a prostorný toaletní stolek mají vyhráno, nicméně ne všechny mají takové štěstí a nemohou si z prostorových důvodů pořídit nábytek, co by zabral polovinu ložnice nebo téměř celou koupelnu. Nemusíte však vůbec zoufat a místo toho si kupte luxusní kožený kosmetický kufřík, který by vám záviděla naprosto každá vizážista. Kufřík obsahuje několik přihrádek, díky nimž si kosmetické produkty roztřídíte dle potřeby a stylu tak, jak se to vám hodí. Kufřík seženete na e-shopu MYTHERESA.COM.

Autor: MYTHERESA.COMAutor: MYTHERESA.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.