3/12
Tip na skvělé Vánoční dárky? Kosmetické sady

Tip na skvělé Vánoční dárky? Kosmetické sady

3. prosince 2016 v 18.00 , Dekorativní kosmetika , Parfémy , Vlasová kosmetika

Sponzorované odkazy

Vánoční svátky jsou za dveřmi a než se nadějete, budete rozbalovat dárky pod stromečkem a ochutnávat domácí cukroví a vaječný koňak. Pokud ještě všechny dárky nemáte pořízené a začínáte pomalu panikařit, že je nestihnete pořídit a vašim nejbližším dáte nevyžádané dárky, pak nastal nejvyšší čas pořídit takové, které potěší naprosto každého. Skvělým tipem jsou luxusní sady kosmetiky, jež potřebuje naprosto každá žena a nenechte se zmást, také muži milují vůně a kvalitní produkty na pleť, tělo a vlasy. Podívejte se, jaké produkty jsou pro letošní rok trefou do černého.

Ženy potřebují poutat pozornost, a to nejenom svým vzhledem, ale také příjemnou, až omamnou vůní. Pakliže chcete svojí mamince, tchýni nebo třeba nejlepší kamarádce udělat opravdovou radost, vsaďte na populrní a celosvětově oblíbený hit v podobě parfému Chloe. Ten se prodává po celém světě a stále se drží na předních příčkách. Kromě parfému věnujte v krásné dárkové sadě také tělové mléko a menší vzoreček, co se ideálně hodí do kabelky nebo kapsy. Cena dárkové sady je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 3 670 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Krásně upravené a pěstěné vlasy jsou předpokladem pro to, abyste se líbila naprosto všem ve vašem okolí a aby vám ženy záviděly. Co ale dělat, pokud jste často na cestách a nemůžete s sebou vozit všechny produkty na úpravu kadeří? V takovém případě se jistě hodí praktická cestovní sada obsahující žehličku na vlasy, mini lak a také vosk v menším provedení. Pakliže ve vašem okolí máte blízkou osobu, jež trpí stejným problémem, věnujte ji tuto luxusní sadu, která se stane tím nejlepším společníkem. Cena sady je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 6 305 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COMAutor: NEIMANMARCUS.COM

Přemýšlíte, co věnovat své kolegyni nebo známé, které chcete sice dát příjemný dárek, ale nejste si natolik blízké, abyste si troufli pořídit něco příliš osobního? Pak zvolte klasiku, jako je například tato šikovná sada luxusních sprchových gelů Weleda. Nejenom, že překrásně voní, ale také hydratují pokožku, mají praktické balení a hodí se naprosto pro každého. Vánoční sada sprchových gelů stojí na e-shopu THEHUT.COM 1 000 korun.

Autor: THEHUT.COMAutor: THEHUT.COM

Zatímco muži jsou schopni vyrazit na dovolenou pouze s kartáčkem nebo s pěnou na holení, ženy toho s sebou potřebují opravdu mnoho. Vedle hřebenu, laku na vlasy a fénu je nezbytností také řasenka, jemná rtěnka pro každodenní použití, oční linky a samozřejmě také korektor zakrývající pupínky a kruhy pod očima. Obdarujte svoji maminku, sestru nebo kamarádku luxusní dárkovou sadou kosmetiky, která nezatěžuje pokožku, je klinicky testována a vydrží vám opravdu dlouho. Cena Vánočního setu je na e-shopu BARNEYS.COM skvělých 1 620 korun.

Autor: BARNEYS.COMAutor: BARNEYS.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.