24/11
Burberry jako záruka kvality a luxusu

Burberry jako záruka kvality a luxusu

24. listopadu 2016 v 15.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Kosmetických výrobků je dnes na trhu neuvěřitelné množství. Některé jsou méně kvalitní, některé více a pokud máte svoji pokožku těla a pleť obličeje rádi, měli byste se zaměřit na ty nejjakostnější výrobky na trhu. Již dávno neplatí doby, kdy vám líčení škodilo a make up zatěžoval pokožku. Zaměřte se například na produkty značky Burberry, které jsou kvalitní stejně tak, jako móda stejného výrobce. A že jste se s kosmetikou Burberry doposud nesetkali? Podívejte se, jaké výrobky jsou trendy a neměli by vám chybět.

Rtěnka je základ líčení a pokud na ni pravidelně zapomínáte, pravděpodobně působíte unaveně a nepříliš svěže. Nalíčené rty dovedou doslova změnit rysy v obličeji a také zvolený tón ovlivňuje celkový vzhled a působení. Pro chladné roční období jsou skvělou volbou výrazné červené a růžové rtěnky, díky nimž nebude mít šedá pokožka šanci. Vsaďte na krémovou rtěnku značky Burberry v malinovém odstínu, jež propůjčí rtům dokonalou barvu a svěžest. Její textura je jemná, vláčná a na rtech vydrží několik hodin. Cena rtěnky je na e-shopu BURBERRY.COM 915 korun.

Autor: BURBERRY.COM

Autor: BURBERRY.COM

Zimní období vás díky svému počasí značně omezuje a zatímco na jaře a v létě můžete podnikat mnoho činností i venkovních aktivit, v zimě jste odkázání spíše na vnitřní prostředí. proto se každoročně doslova roztrhne pytel s večírky a společenskými akcemi, díky nimž zima alespoň rychleji uteče. Abyste na plese, Vánočním večírku nebo benefici nepůsobili jako šedá myš, pořiďte si kvalitní a dlouhotrvající lak na nehty s výraznými třpytkami ve stříbrné, zlaté nebo měděné barvě. Cena laku na nehty značky Burberry je na e-shopu NET-A-PORTER.COM 485 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Autor: NET-A-PORTER.COM

Stále sháníte ideální ženský parfém, který je jemný, ale zároveň sexy a který vám bude dokonale sedět v zimě i v létě? Pak je zde přesně pro vás aktuální kolekce značky Burberry. ta přichází s řadou pyžmových parfémů pro zralé ženy, které vědí, po čem touží a čeho chtějí dosáhnout. Parfém drží celý den a pokožka je díky němu provoněná od rána do večera. Cena příjemného parfému je na e-shopu NORDSTROM.COM 2 544 korun.

Autor: NORDSTROM.COM

Autor: NORDSTROM.COM

Pěstěná pleť bez jediného pupínku je základ a každá žena si přeje vypadat dokonale. Bohužel, ne všem se podaří vypadat stále svěže a bezchybně a dokonce i ty ženy, které žijí zdravě a aktivně mohou trpět na ucpané póry, vrásky a kruhy pod očima. Není vaše pokožka nejdokonalejší? Pak si obstarejte tento transparentní pudr značky Burberry, který propůjčí pleti jemnost, svěžest a přitom nenuceně zakryje veškeré dokonalosti, aniž by na pleti vznikla nepřirozená maska. cena pudru je na e-shopu NET-A-PORTER.COM nyní skvělých 1 125 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Autor: NET-A-PORTER.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.