14/11
5 růžových novinek, které musíte mít

5 růžových novinek, které musíte mít

14. listopadu 2016 v 12.00, Dekorativní kosmetika

Sponzorované odkazy

Listopad je opět plný skvělých novinek, které každou ženu naprosto uhranou. Milujete kosmetické vymoženosti a jste neustále ve střehu, co se aktuálních trendů týče? Pak by vám nemělo uniknout těchto pár senzačních růžových a nude kousků, díky nimž budete nejenom v listopadu, ale po celou sezónu naprosto neodolatelná. Je libo jemné flitry, výrazný lak na nehty nebo rtěnku pro každodenní nošení? Volba je čistě na vás.

Pokud se líčíte, neměli byste nikdy zapomínat ani na rty. některé ženy na jejich zkrášlování velmi často zapomínají, čímž nevědomky upozaďují své krásné rty. Pokud si nepotrpíte na příliš výrazné barvy rtěnek nebo lesků na rty, zaměřte se na jemné odstíny, jež jsou skvělou volbou pro každý den. Nové rtěnky značky Ilia Lipstick nabízejí hydratační rtěnky, které vyživí rty a dodají jim barvu na několik hodin. Cena rtěnky v příjemném růžovém odstínu je na eshopu NET-A-PORTER.COM za 710 korun.

Autor: NET-A-PORTER.COM

Autor: NET-A-PORTER.COM

Nejenom ženy, ale i muži by měli vlastnit ikonickou vůni, díky které se bude cítit senzačně a jako ve své kůži. Hledáte stále tu správnou vůni a nedaří se vám najít takový kousek, jež vystihuje vaše vlastnosti a charakter? Pak vyzkoušejte například tuto novinku značky Giorgio Armani. Parfém je jemný, ale přesto velice ženský a příjemný jak pro dospělé a zralé ženy, tak pro mladší ročníky, které se nebojí být výrazné. Cena rtěnky je na e-shopu NEIMANMARCUS.COM 3 978 korun.

Autor: NEIMANMARCUS.COM

Autor: NEIMANMARCUS.COM

K zimním večerům patří také nejrůznější večírky, které začínají halloweenskými akcemi a končí nespočtem Vánočních večírků. nechcete splývat s davem a být zapomenuti mezi kráskami parketu? Pak i obstarejte jemné třpytky na tělo, vlasy a obličej, díky nimž budete k nepřehlédnutí. Pomocí této novinky si snadno zvýrazníte oči, ale také líce nebo drdol. Růžové třpytky seženete na e-shopu NORDSTROM.COM za 715 korun.

Málo která žena vypadá bez líčidel skvěle a nepotřebuje ani podkladový make up Pakliže patříte k nim a rovněž se zajímáte o nové trendy v oblasti líčení, pak se zaměřte na hit v podobě jemně růžových líček. ta jsou pro chladné zimní období skvělou volbou a především svědčí naprosto všem ženám. Pakliže tu správnou růžovou tvářenku ještě nemáte, podívejte se na e-shop BARNEYS.COM, kde najdete tento senzační kousek značky Bobbi Brown, a to již za super cenu 510 korun.

Autor: BARNEYS.COM

Autor: BARNEYS.COM

Podkladový make up je základ každého líčení a měl by být proto co nejkvalitnější. Místo laciných produktů z drogérií, které neslibují ani dlouhotrvající efekt ani výživu, se raději zaměřte na kvalitní produkty z přírodních složek, díky nimž bude pokožka projasněná, růžová a plná života. Vyzkoušejte například novinku značky Aesop, kterou je podkladový make up s mikročásticemi dokonale rozjasňujícími pokožku obličeje a dekoltu. Vaš pleť bude čistá, jasná a bez sebemenší chybičky. Cena make upu je na e-shopu FORWARDBYELYSE­WALKER.COM 715 korun.

Autor: FORWARDBYELYSEWALKER.COM

Autor: FORWARDBYELYSEWALKER.COM

Vlasová, přírodní i dekorativní kosmetika a parfémy.